Ksiądz Natanek wygłosił kolejne skandaliczne wprost kazanie.. youtube/D.O.M. (kazanie ks. Natanka z dn. 25.06.20)Źródło: youtube/D.O.M. (kazanie ks. Natanka z dn. 25.06.20)
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 27 Czerwca 2020

Ksiądz Natanek znowu w akcji "kobiety chłopieją, a mężczyzna miękki i ciepły". Poniża kobiety do granic możliwości, bo uważa, że może

Ksiądz Natanek wygłosił kolejne skandaliczne wprost kazanie. Słynący z niezwykle ciekawych opinii duchowny mówił m.in. o zepsuciu seksualnym oraz tradycyjnych rolach kobiet i mężczyzn. "Sport, armia, policja, polityka – to nie są miejsca dla kobiet", przekonywał rozpalony kapłan. Później było już tylko gorzej.

Duchowny zaczął od tematu współżycia, oburzającego zdaniem Natanka pomysłu zniesienia celibatu wśród księży, a także ogólnego zepsucia społeczeństwa, mającego, rzecz jasna związek z seksualnością. "Po osiemdziesiątce, po dziewięćdziesiątce, kupuje viagrę i mówi, że jest tygrysem. Jakie to wszystko chore", grzmiał ksiądz Natanek. "Ale później nie podają, ilu zmarło podczas orgii", dodaje, całość okraszając metaforą o łodzi podwodnej, która zanurzyła się zbyt głęboko. Następnie kapłan przeszedł do koedukacyjnych szkół i przedszkoli.

Jest oświadczenie majątkowe Andrzeja Dudy. Zaskakujące liczby, prezydent ma ogromny długJest oświadczenie majątkowe Andrzeja Dudy. Zaskakujące liczby, prezydent ma ogromny długCzytaj dalej

Ksiądz Natanek: "To są wraki wewnętrzne"

Mówiąc o zaletach oddzielania chłopców od dziewczynek, dodał, że uprawiając zawody typowo męskie zdaniem Natanka kobiety "chłopieją". "Sport, armia, policja, polityka – to nie są miejsca dla kobiet. Traktorzystka, dzisiaj na tirach jeżdżą, autobusami po miastach... To wszystkich nas rujnuje", grzmiał kontrowersyjny ksiądz w trakcie kazania wygłoszonego 25 czerwca. "Kobieta pilotem... nieporozumienie", wyliczał kolejno. "Kulturystka... w czym to przypomina niewiastę?".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Magdalena Ogórek chciała pochwalić się świadectwem córki, ale internauci zwrócili uwagę na inny szczegół. "Ja nie myślę jak złodziej"
2. Nie żyje mama i dwójka dzieci, szli do piekarni. Doszło do tragedii, media obiegła smutna wiadomość z Włoch

Naturalnym, w opinii księdza Natanka, środowiskiem dla chłopców jest przebywanie z innych chłopcami. Podobnie ma się oczywiście rzecz w przypadku dziewczynek. "Kobieta uwielbiająca od dzieciństwa grać w piłkę z chłopcami zawsze będzie miała naturę męską. (...) Nie dopuszczać dziewuszek do takich dzieł", przestrzega Natanek, nerwowo machając ręką. Kilka chwil później ksiądz przekonywał o konieczności przebywania we własnych środowiskach, a zatem kobiet z kobietami, mężczyzn z mężczyznami, co ma dawać "poczucie spełnienia, naturalnego odpoczynku i bezpieczeństwa".

Duchowny przeszedł kolejno do wychowywania dzieci przez osobę przeciwnej płci. "Większość chłopców wychowywanych przez mamy, bo ojcowie zarobieni... sprawia, że ci chłopcy nie są mężczyznami. To są synki mamusi. To są wraki wewnętrzne. Fajtłapy, ciapowaci, ja bym wymieniał tysiące przymiotów, które wynika z tego, że matka zniszczyła tożsamość chłopca", wskazywał z ambony przekonany o swojej racji ksiądz.

Najbardziej wstrząsające słowa padły jednak w trakcie wspomnienia seminariów amerykańskich oraz zjawiska homoseksualizmu w tychże. "By dostać się do seminarium, należało przejść przez ośrodek powołań", mówił Natanek. "Na 24 osoby związane z ośrodkami powołań ojcami duchownymi 22 było kobiety. No tylko ped**ów przepuszczą, bo one po prostu za głupie są!". I dalej: "One były orzecznikiem, czy ten ma powołanie, czy ten! No więc: pipuś, miękki, ciepły, który umie koło baby skakać, bo jest sam rozstrojony jako mężczyzna. No każdy się przecisnął. A zdrowy? Nie przejdzie". Wszystko to zdaniem Natanka zaowocowało tym, że Kościół w Stanach Zjednoczonych jest w sytuacji "tragicznej".

Całość trwającego przeszło 30 minut wystąpienia księdza odnaleźć można, klikając na ten LINK.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lidl wstrzymuje współpracę z największą przetwórnią mięsa w Niemczech. Są oskarżenia pod adresem Polaków
  2. Wstrząsające ustalenia po katastrofie autobusu w Warszawie. Kierowca był pod wpływem nielegalnych substancji
  3. Rodzice czują się niewinni. 5-letnia Eliza zmarła z głodu i wyczerpania, była trzymana w śmieciach, żerowały nad nią owady
  4. Przepracowała w TVP 26 lat. Nie pozostawia suchej nitki na Wiadomościach
  5. Różnica jest minimalna. Najnowszy sondaż prezydencki przed ciszą wyborczą
  6. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki

Źródło: youtube/D.O.M. -- "Kazanie - ks. P. Natanek 25.06.2020"

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News