Ksiądz Natanek. Kazanie z dnia 01.03.2015 r.. Youtube/PoloniaFidelisŹródło: Youtube/PoloniaFidelis
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 25 Sierpnia 2020

Ksiądz Natanek obrażał kobiety za dbanie o siebie, nie kontrolował się. Przypominamy skandaliczne kazanie

Ksiądz Natanek mówił o nowoczesnych, pozbawionych wstydu kobietach, które usiłują zyskać uwagę mężczyzn wyzywającym strojem. "Przyglądnijcie się do lustra. Tragedia. Co wyrobicie z sobą?", grzmiał przed laty duchowny prowadzący Pustelnię Niepokalanów w Grzechynii.

Kapłan, cytując bliżej nieznany tekst, zwrócił uwagę, że obecnie młode kobiety są "nabywane niejako na wyprzedaży za niską cenę lub jak świeże mięso na sklepowej wystawie". "Co zrobiono z wami, kobiety?", pyta zatrwożony Natanek.

Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?Czytaj dalej

"Przyglądnijcie się do lustra. Tragedia. Co wyrobicie z sobą? Przyglądnijcie się na swój dramat. [...] Co się z wami dzieje?" dopytywał kapłan, wspominając, że znane mu kobiety chodzą w jego obecności w krótkich spodenkach, jak twierdzi, "w takich majtkowych". Natanek zwraca uwagę, że w jego opinii nie są dziś niewiastami. "Nie są kobiece. Ale są pupiaste. Coś nieprawdopodobnego. Coście, kobiety, zrobiły z sobą?", pyta po raz kolejny, w trwodze łapiąc się za twarz i przypominając słowa o "świeżym mięsie" na sklepowych półkach.

Ksiądz Natanek i "kłamstwo feminizmu"

Całość, zdaniem Natanka, jest powodem, dla którego mężczyźni opuszczają owe "rozpustne" kobiety. "Dlatego nie dziw się, że chłopy później do was uciekają. Bo cały czas gonią za świeżym mięsem. Same toście zrobiły. Uwierzyłyście w największe kłamstwo, jakim jest feminizm".

Zadziwiające sceny w TVP, decyzję miał podjąć Jarosław Kaczyński. Jacek Kurski dostał pilne Zadziwiające sceny w TVP, decyzję miał podjąć Jarosław Kaczyński. Jacek Kurski dostał pilne "polecenie"?Czytaj dalej

Kolejno przyszła pora i na zabiegi pielęgnacyjne. "Powstają jak grzyby po deszczu zakłady kosmetyczne. Na czym się to nie specjalizują... depilacja... paznokcie... a w środku samo robactwo", kontynuował Natanek. "Kobiety, zapłacicie za mężczyzn. Od małości wszystko to wychowane do kuszenia", mówił, odnosząc się do fragmentu o odpowiedzi przed Bogiem za każdego człowieka, która zgrzeszył przez bezpruderyjność kobiet. "Przecież to siara w piekle nie pomoże", dodał, wspominając świadomie kuszenie chłopców przez młode dziewczyny.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagła decyzja w sprawie maseczek. Właśnie zmieniły się wytyczne
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Podatek, który omija wielu przez dziurę w prawie. Rząd bierze się za łatanie i kończy z cwaniactwem Polaków

"Przecież anioł śmierci powinien się pokazać wszystkim kobietom, które przychodzą do kościoła w miniówach, w bluzkach przezroczystych, w dekoltach, odsłaniają plecy. Anioł śmierci powinien się im pokazać przed wejściem do kościoła. Co wy robicie? Jaki macie tupet? Nawet w świętych miejscu, gdzie chłopy się chcą modlić... a ty się przychodzisz gzić", mówił, dodając, że ciekaw jest, kiedy pewni państwo młodzi staną przed ołtarzem w majtkach, życząc im, by następnie zostali tak pochowani.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostaniej chwili: ogromna awaria w elektrociepłowni. Pół Warszawy bez cieplej wody
  2. “Won z Mojego Miasta...”. Żona posła PiS zaatakowała dziewczynę z tęczową torebką?
  3. "Miała rozmowę dyscyplinującą", "szukali jej nowego partnera". Prowadząca "Dzień dobry TVN" odeszła w zaskakujących okolicznościach, dziennikarze ujawniają
  4. "Mówi pan rzeczy obsceniczne". Korwin-Mikke na antenie Polsatu wyprowadził dziennikarkę z równowagi
  5. Bohaterowie "Chłopaków do wzięcia" chcieli pieniędzy od fanów. Zbierali już kolejny raz, internauci oburzeni
  6. Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka nas jesienią. Czarny scenariusz zaczyna się spełniać

Źródło: YouTube