Wiedz że u księdza Natanka wciąż coś się dzieje. youtube.com/D.O.M.Źródło: youtube.com/D.O.M.
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 24 Listopada 2020

Ksiądz Natanek nadal prowadzi kazania online i odpływa. "Wy już macie chipy w umysłach, znak na czole, że przejęli twoje myślenie"

Ksiądz Natanek to jeden z tych duchownych, którym nie wydaje się przeszkadzać, że Kościół oficjalnie zakazał im wygłaszać kazań. Duchowny z Grzechyni, mimo że suspendowany, wciąż ma sporą rzeszę wyznawców, a jego kazania docierają do dużej ilości wiernych dzięki jego działalności w serwisie YouTube.

Suspensa nie wpłynęła na zawieszenie działalności księdza Natanka. Duchowny wciąż dobrze sobie radzi, mając sporą grupę wiernych wielbicieli. Kazania, choć niekiedy mrożące krew w żyłach, przyciągają przed ekrany monitorów dziesiątki tysięcy widzów.

Niespodziewanie ostre starcie na żywo w Polsat News. Niespodziewanie ostre starcie na żywo w Polsat News. "Jeżeli ma pani mózg i potrafi liczyć", gościom puściły nerwyCzytaj dalej

Ksiądz Natanek wciąż w formie 

O księdzu Natanku zrobiło się głośno pod koniec 2010 r., kiedy to filmiki przedstawiające jedno z jego kazań stały się prawdziwym viralem w internecie. Niezwykle kontrowersyjny światopogląd duchownego, przedstawiony podczas przemowy o "lekkim i mocnym okultyzmie" wśród jednych budził niepokój, innych zaś bawił do łez. 

Słowa księdza Natanka urosły do miana internetowej legendy. Duchowny przekonywał, że "jeżeli twoje dziecko nosi czarne ubrania" lub "na jego włosach jawi się żel" to niepodważalny dowód na to, że został wystawiony na działanie mocy nieczystych. "Wiedz, że coś się dzieje..." - przekonywał kapłan. 

Ogromną popularnością cieszyły się również odwołania w kazaniach księdza Natanka do popkultury. Diabła doszukiwał się on między innymi w "Gwiezdnych Wojnach" czy książkowej serii o Harrym Potterze. Moce nieczyste kryły się zdaniem duchownego także w muzyce techno.

Żona Żebrowskiego o poronionych ciążach. Żona Żebrowskiego o poronionych ciążach. "Nie przyszło mi do głowy, żeby organizować jakikolwiek pochówek"Czytaj dalej

Choć z czasem sława księdza Natanka nieco osłabła, a kolejne kazania, choć nie mniej ciekawe, nie budziły już takich emocji, duchowny wciąż ma się dobrze i regularnie zamieszcza w serwisie YouTube nagrania z odprawianych przez siebie nabożeństw. Wszystko wskazuje na to, że ma też rzeszę wiernych odbiorców o czym świadczą kilkudziesięciotysięczne wyniki oglądalności jego filmów. 

Jeśli ksiądz Natanek wciąż nagrywa to wiedz, że coś się dzieje...

Duchowny z Grzechyni, który w 2010 r. apelował o uznanie "prawa Bożego" za wyższe od prawa publicznego wciąż nieźle radzi sobie w internecie. Duchowny ma nawet swoją telewizję internetową - ChristusVincit-TV. Oglądać tam możemy m.in. jego kazania, a nawet transmisje na żywo z prowadzonych przez księdza Natanka nabożeństw. 

Kapłanowi nie przeszkadza również suspensa, jaką nałożył na niego kardynał Stanisław Dziwisz w 2011 r. Oficjalnych przedstawicieli Kościoła w jednym z kazań duchowny nazywa "masonerią kościelną", która "oddaje hołd bestii". To nie jedyne kontrowersyjne stwierdzenie, jakim posługuje się ksiądz Natanek. W swoich słowach odwołuje się również do epidemii koronawirusa. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
2. Tajny kontroler kupi od Ciebie towar, a potem go zwróci. Jak nie dopełnisz formalności, będziesz w poważnych tarapatach
3. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

- Wy wszyscy czekacie na chipy, a wy już macie chipy w umysłach. Znak na czole, że przejęli twoje myślenie (...) Teraz jak wprowadzili pandemię, wysuszą wszystkie nasze skarbce. - przestrzega ksiądz Natanek. 

Kapłan z Grzechyni wciąż nie stroni od dziwacznych poglądów. Choroby, z którymi zmaga się ludzkość są dla niego plagami, mającymi zwiastować zbliżającą się apokalipsę

- Bo te plagi już się zaczęły apokaliptyczne. One są naszym udziałem, dzieci. Że macie raki, że macie guzy, narośla, to jest plaga. - twierdzi ksiądz Natanek. 

Poglądy wygłaszane przez suspendowanego duchownego cieszą się popularnością wśród sporej rzeszy wyznawców. Podczas nagrań widzimy towarzyszących mu mężczyzn, również młodych, przyodzianych w czerwone płachty z wizerunkiem Jezusa. Choć księdzu Natankowi wiele brakuje do popularności, jaką miał na przełomie lat 2010/2011, wielu internautów wciąż odwiedza jego kanał na YouTube by zobaczyć, czy na kanale duchownego "coś się dzieje"...

Zdjęcie wyróżniające jest screenem z nagrania "Kazanie - ks. P. Natanek 21.11.2020" zamieszczonego w serwisie YouTube na kanale "D.O.M." (youtube.com/D.O.M.)

źródło: youtube.com/d.o.m., christusvincit-tv.pl

Ujawniamy prawdziwą twarz Jarosława Jakimowicza. Kilka mało znanych faktów ujrzało światło dzienneUjawniamy prawdziwą twarz Jarosława Jakimowicza. Kilka mało znanych faktów ujrzało światło dzienneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Ponad pół wieku spędził w szpitalu. Media obiegła wiadomość o śmierci pacjenta
  2. Gessler ma lepsze niż wszyscy sposoby na robienie naleśników. Skorzystasz z przepisu gwiazdy TVN?
  3. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  4. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  5. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  6. Karpacz w opłakanym stanie. Mają pilny apel do premiera. Burmistrz nie pozostawił złudzeń, straty po feriach będą ogromne
  7. Chiny wysłały rakietę na Księżyc. Ujawniono cel tajemniczej misji, wielkie zaskoczenie