Ksiądz Natanek poprowadził zgromadzenie w Warszawie. YouTube/D.O.M/screenŹródło: YouTube/D.O.M/screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Czerwca 2020

GW: Ksiądz Natanek znów odpłynął? Wzywa Lecha Kaczyńskiego do objawienia się Polakom, mimo kary suspensy przeszedł pochodem przez Warszawę

Ksiądz Natanek zorganizował niemałe zgromadzenie, które przeszło ulicami Warszawy. Podczas przemarszu wiernych, kapłan w zaskakujących słowach opowiedział o Lechu Kaczyńskim. Okazuje się, że czeka on na jego objawienie. Jak podaje Gazeta Wyborcza, skandalizujący duchowny wyjawił też datę ponownego przyjścia Jezusa Chrystusa.

Przypomnijmy, że ksiądz Natanek ma ograniczone możliwości pełnienia posługi kapłańskiej. Wynika to z jego licznych, kontrowersyjnych wypowedzi, które padały podczas prowadzonych przez niego nabożeństw. Otrzymał on między innymi zakaz prowadzenia mszy świętych. Jednak nie przeszkodziło to duchownemu, aby przeprowadzić pochód w samym centrum Warszawy. 17 czerwca, w ostatnią środę zgromadził on lokalną społeczność na placu Zamkowym, skąd udali się pod siedzibę Sejmu RP.

Ksiądz bez żadnych ogródek „Wykorzystywaliśmy ślepego chłopca, było nas dziesięciu! Bóg mi wybaczy”. Najbardziej zatrważająca historia w Kościele - przypominamyKsiądz bez żadnych ogródek „Wykorzystywaliśmy ślepego chłopca, było nas dziesięciu! Bóg mi wybaczy”. Najbardziej zatrważająca historia w Kościele - przypominamyCzytaj dalej

Ksiądz Natanek wezwał Lecha Kaczyńskiego do objawienia się wiernym

Całe zgromadzenia przypominało procesję, choć rzecznik prasowy archidiecezji warszawskiej wyjaśnił Gazecie Wyborczej, że Kościół odcina się od działalności księdza Natanka. Podczas przemarszu organizator przedsięwzięcia zatrzymał pochód pod Pałacem Namiestnikowskim. Gazeta Wyborcza podaje, że to właśnie wtedy kapłan miał zaskoczyć wiernych swoim przemówieniem. Miał on wówczas przekazać zebranym, że Polska jest krajem pogańskim. Zawezwał też świętej pamięci prezydenta Lecha Kaczyńskiego do objawienia się Polkom i Polakom.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Uwaga, można zapłacić astronomiczne kary. Mieszkańcy Śląska już tego doświadczyli, dotyczy każdego
2. Podróżujesz samochodem? Za brak jednego elementu przewidziane są wysokie kary

Ksiądz Natanek, jak relacjonuje "GW", miał ostrzec Andrzeja Dudę przed nadchodzącymi zmianami politycznymi. Zaapelował do polityka Zjednoczonej Prawicy, aby skorzystał z ostatniej chwili na opamiętanie się. Kapłan wyjaśnił też chrześcijanom, że stale kontaktują się z nim anioły oraz sam Jezus Chrystus.  Reporterzy medium zauważyli wśród zgromadzonych Grzegorza Brauna. Przypomnijmy, że jest on obecnym posłem Konfederacji. 

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z kazania księdza Natanka z 18.04.2020 transmitowanego na YouTube przez kanał "D.O.M".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 219 tys. Polaków wciąż czeka na odszkodowanie. Jeśli jesteś w tej grupie, nie mamy dla ciebie dobrej wieści
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Co dalej partią Piotra Ikonowicza? "Rzeczpospolita": Zostanie zdelegalizowana
  4. Mateusz Morawiecki i coś, o czym nigdy nie mówił, wszystko wyszło na jaw. "Bili go, szantażowali, kazali kopać własny grób"
  5. TVP Info znów bezczelnie manipuluje i szczuje na LGBT+ bez żadnych oporów. Przesadzili, nie mają żadnych zasad
  6. Susza powoduje absurdalne ceny truskawek. W kilku regionach Polski sytuacja jest bardzo ciężka

Źródło: [Gazeta Wyborcza]