Ksiądz Witwicki. Youtube/Dobre Media Nowej EwangelizacjiŹródło: Youtube/Dobre Media Nowej Ewangelizacji
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 10 Czerwca 2020

Ksiądz bez oporów opowiedział o tym, jak "uzdrowił" kobietę. "Coś ruszało się pod skórą brzucha, lekarze byli bezradni"

Ksiądz Krzysztof Witwicki podczas kazania opowiedział o specyficznej technice, dzięki której dojść miało do uzdrowienia cierpiącej kobiety. Streścił przebieg egzorcyzmów, dokonywanych przez innego, znanego duchownego. Dla jednych jego słowa stanowią świadectwo a dla innych, zwłaszcza internautów rozpowszechniających nagranie z nim - pożywkę. Tech

Kapłan jest prezesem fundacji Dobre Media Nowej Ewangelizacji oraz egzorcystą diecezjalnym diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Nagranie, na którym opowiada o niewiarygodnych egzorcyzmach zarejestrowane zostało w kościele pw. NMP Gwiazdy Morza w Ustce. We wspólnej modlitwie udział brały Siostry Kanoniczki Ducha Świętego, lokalni kapłani oraz młodzież. Witwicki był gościem specjalnym.

Dzieje się teraz, naprawdę. Konflikt na granicy polsko-czeskiej, żołnierze zaanektowali kapliczkęDzieje się teraz, naprawdę. Konflikt na granicy polsko-czeskiej, żołnierze zaanektowali kapliczkęCzytaj dalej

Z ambony opowiadał o cudach, które sam obserwował bądź doświadczył. Szczególną część kazania przeznaczył na opisanie historii, przekazanych mu przez słynnego, induskiego egzorcystę, Rufusa Pereirę. Podczas rekolekcji kapłańskich opowiadał m.in. o przypadku kobiety opętanej przed złego ducha swojej teściowej.

Ksiądz opowiada o egzorcyzmach

Kapłani nie mogą nagrywać egzorcyzmów, ale Pereira za zgodą swoich wiernych zarejestrował "modlitwy o uwolnienie". Na projektorze pokazał filmy uczestniczącym w rekolekcjach duchownym. Na Witwickim szczególne wrażenie zrobił jeden obraz.

- Kobieta bardzo mocno cierpiała, kilkanaście lat. Cierpiała dosłownie w taki sposób, było widać na filmie, że pod skórą brzucha coś się porusza. Egzorcysta zapytał, od kiedy to się dzieje. Kobieta nie mogła sobie przypomnieć - zaczął opowiadać ksiądz.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dramatyczne wiadomości z lubelskiego. Pod gruzami mogą być uwięzieni ludzie, doszło do wybuchu
2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia

Lekarze mieli być w tej sytuacji bezradni. Kobieta zdążyła zebrać ogromną dokumentację medyczną, ale nigdy nie zostać uleczona.

- Kiedy ojciec Rufus pytał, mówiła, że to chyba od momentu zawarcia małżeństwa (...) Przypomniało jej się, że teściowa podała jej mleko do picia i powiedziała, że ma je wypić do dna. Okazało się, że to mleko było ogarnięte klątwą. Kiedy ojciec Rufus już wiedział w jaki sposób się modlić, zaczął się modlić. I kiedy zaczął się modlić, demon przemówił głosem tej teściowej (...) Proszę sobie wyobrazić że w czasie tej modlitwy kobieta zwymiotowała, pijąc wodę święconą, mleko które piła kilkanaście lat wcześniej - dokończył Witwicki.

Fragment nagrania został wycięty i krąży teraz po mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
  2. Wszystko ma zacząć się dosłownie za chwilę. Krzysztof Jackowski ostrzega Warszawiaków. Zdradzamy co powiedział
  3. Wielkopolska. Doszło do dramatycznego zdarzenia. Kobieta w ciąży i dzieci zostały ranne
  4. Wiadomości TVP znów biją rekordy żenady? W tym wydaniu nagle wydarzyło się coś kuriozalnego
  5. Monika Olejnik zbiła z tropu prezesa PiS pytaniem o brata. Jarosław Kaczyński nie był przygotowany
  6. Nowa rządowa aplikacja. Minister chce żeby zainstalował ją każdy Polak

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News