Ksiądz. Facebook/ZWiK WartaŹródło: Facebook/ZWiK Warta
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 26 Lipca 2020

Ksiądz poświęcił szambiarkę. Myśleliśmy, że nic nie przebije kurnika

Ksiądz w gminie Warta został zaproszony na oficjalne przekazanie szambiarki w ręce władz samorządu. Uroczysta ceremonia zakończyła się poświęceniem wozu, który przeznaczony jest do wywożenia odchodów. Zaskakujące zdjęcia obiegły media społecznościowe.

Kościół katolicki w naszym kraju jest obecny na wielu płaszczyznach naszego życia. Kapłani wypowiadają się nie tylko na temat wiary, ale też komentują bieżące wydarzenia społeczno-polityczne. Wielokrotnie kontrowersje budził też aspekt święceń. Przypomnijmy, że podczas otwierania nowych autostrad, szkół czy też innych instytucji duchowni w charakterze gościa kropią wodą święconą oddawane do użytku obiekty. Tym razem ksiądz z Warty błogosławił szambiarkę.

Żałoba w Hollywood, nie żyje legendarna aktorka, laureatka dwóch Oscarów. W wieku 104 lat zmarła ostatnia, żyjąca gwiazda obsady kultowego Żałoba w Hollywood, nie żyje legendarna aktorka, laureatka dwóch Oscarów. W wieku 104 lat zmarła ostatnia, żyjąca gwiazda obsady kultowego "Przeminęło z wiatrem"Czytaj dalej

Ksiądz poświęcił szambiarkę. Wóz do wywożenia odchodów ruszy ulicami Warty

"Z myślą o stałym podnoszeniu jakości życia mieszkańców Gmina Warta, a także świadczonych dla Państwa usług zakupiliśmy nowy pojazd specjalny, który nie tylko opróżni zbiornik i wywiezie nieczystości, ale i bez problemu poradzi sobie z udrożnieniem przewodów kanalizacyjnych czy myciem przy użyciu wbudowanego pistoletu wodnego. To nieoceniona pomoc dla wysłużonego już STARa, który mimo swojego wieku nadal będzie świadczył dla Państwa swoje usługi." - informują przedstawiciele gminy na Facebooku.

Poczta Polska jest zupełnie bezlitosna w ściąganiu abonamentu RTV. Mężczyzna znalazł w swojej skrzynce oburzający listPoczta Polska jest zupełnie bezlitosna w ściąganiu abonamentu RTV. Mężczyzna znalazł w swojej skrzynce oburzający listCzytaj dalej

"Radość z zakupu dzielili z nami podczas dzisiejszego oficjalnego oddania do użytkowania: Krystian Krogulecki Burmistrz Warty, Zastępca Burmistrza Warty Mariusz Lewandowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Kopacki, Dyrektor Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Warcie Patryk Polowczyk, a także ks. kan. Eugeniusz Budkowski, który solidnie poświęcił samochód, tak by jak najlepiej i jak najdłużej służył mieszkańcom Gminy" - wskazują współorganizatorzy przedsięwzięcia. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Mundurowi dostaną jeszcze więcej pieniędzy. Sejm już zadecydował
 

Ksiądz swoim działaniem wzbudził wiele emocji. W mediach społecznościowych nieustannie publikowane są zdjęcia duchownego, który święci pojazd służący do wywozu odchodów. W rozmowie z "Super Expressem" zastępca burmistrza Warty skomentował wydarzenia wokół szambiarki. - Ja nie widzę w tym nic dziwnego. Prezes ZWiK, burmistrz, zastępca burmistrza i przeważająca większość mieszkańców gminy Warta, są osobami wierzącymi. Poświęcenie samochodu, jest rzeczą normalną, obrzędem. Święci się pojazdy różnego przeznaczenia - mówi Mariusz Lewandowski, zastępca burmistrza Warty.

Umieszczone zdjęcia pochodzą z Facebooka ZWiK Warta 

Ksiądz

Ksiądz

Ksiądz

Ksiądz

Ksiądz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki dramat Michała Szpaka. Stracił wszystko, fani są zdruzgotani
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Tragedia na północy Polski. Urodziny nad jeziorem zamieniły się w koszmar

Źródło: [Facebook/ZWiK Warta]