Ksiądz. YouTube/W obronie Mszy Św. P-ń Wroniecka 9. Msza TrydenckaŹródło: YouTube/W obronie Mszy Św. P-ń Wroniecka 9. Msza Trydencka
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 21 Stycznia 2021

Ksiądz pokazał wiernym zdjęcie dziennikarza "Gazety Wyborczej". "Nie wiem, czy ten człowiek ma żonę"

Kontrowersyjny ksiądz nie mógł powstrzymać się nawet podczas prowadzenia nabożeństwa. Michał Woźnicki mówił o "kiszce stolcowej" dziennikarza "Gazety Wyborczej". Pokazał też jego zdjęcie zgromadzonym i ostrzegał przed zboczeniami.

  • Na platformie YouTube ukazała się transmisja mszy świętej, prowadzonej przez księdza Michała Woźnickiego
  • Tematem nabożeństwa była orientacja seksualna Piotra Żytnickiego z "Gazety Wyborczej". Nie brakowało wstawek o "kiszce stolcowej"
  • "Aż smutno patrzeć na takie twarze zblazowanych, młodych ludzi" - grzmiał duchowny

 - Piotr Żytnicki z "Gazety Wyborczej" przyznał na jej łamach, że jest osobą o skłonnościach homoseksualnych i członkiem społeczności LGBT. Więc takie osoby się w gazecie żydowskiej dla Polaków zajmują sprawami Kościoła - zaczął ksiądz Michał Woźnicki. 

Kontrowersyjny ksiądz nie mógł powstrzymać się nawet podczas prowadzenia nabożeństwa

Fragment nagrania został opublikowany na Twitterze przez Piotra Woźnickiego. Redaktor "Gazety Wyborczej" zajmuje się dziennikarstwem kryminalnym, śledczym i sądowym. Był także trzykrotnie nominowany do nagrody Grand Press w 2011, 2013 i 2019 roku

Ksiądz "Gazetę Wyborczą" wprost nazywał "Gazetą Żydowską". - Nie wiem, czy ten człowiek ma żonę. Może by do seminarium? Adres kaliski. Tam był biskup przychylny tego typu incydentom. Jakby tak w gazecie żydowskiej dla Polaków coś podwinęło, to być może taka kariera - kpił duchowny.  

Woźnicki wspominał także o piekle, w którym znajdzie się Żytnicki z powodu swojej orientacji seksualnej. 

Sąd podjął decyzję ws. zeszłorocznego zatrzymania Romana Giertycha. Jego prawnik ujawniaSąd podjął decyzję ws. zeszłorocznego zatrzymania Romana Giertycha. Jego prawnik ujawniaCzytaj dalej

 - No a inaczej przychodzi się wysługiwać. I teraz pytanie. Jako Żyd to w Starym Testamencie grzechy sodomskie są grzechami, za które jest szeol, Hades. No a w Nowym Testamencie - piekło. No a co w przypadku Polaka, który by się wysługiwał Żydom, gazecie żydowskiej? - komentował z ambony.

Niespodziewanie, ksiądz pokazał wiernym zdjęcie dziennikarza "Gazety Wyborczej". - To jest twarz tego pana. Tu jest na marszu gejowskim. Aż smutno patrzeć na takie twarze zblazowanych, młodych ludzi - pokrzykiwał. 

Nie zabrakło także wstawek o "kiszce stolcowej". - Jeśli ktoś mnie przekona, że kiszka stolcowa ma funkcję wchłaniającą, a nie odwrotnie, to jestem za. Proszę sobie wyobrazić takich ludzi, z taką twarzą. Jak to wszystko wygląda od podszewki, co dają, komu i jak. Biologia o tym mówi. Zboczenie - dodawał. 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: [YouTube/W obronie Mszy Św. P-ń Wroniecka 9. Msza Trydencka/Twitter/Piotr Żytnicki]