Ksiądz na mszy przestrzegał przed "ideologią LGBT".. Facebook/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych (screen)Źródło: Facebook/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych (screen)
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 3 Września 2020

Parafia zdążyła usunąć nagranie mszy, ale wyciekło do sieci. Ksiądz przekroczył granice przyzwoitości

Ksiądz podczas kazania wypowiedział słowa tak oburzające, że parafia usunęła nagranie mszy. Przestrzegał wiernych przed "ideologią LGBT". Zdaniem kapłana ciężarówki fundacji Pro - Prawo, z hasłami "Stop pedofilii" pokazywały prawdę o osobach nieheteronormatywnych. Parafia pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Tomyślu szybko usunęła film z serwisu YouTube.

Nie milkną echa po zatrzymaniu aktywistki Margot, która trafiła do aresztu po tym, jak między grupą aktywistów LGBT a prawicowymi propagatorami akcji "Stop pedofilii" doszło do przepychanki na jednej z warszawskich ulic. I choć znaczna część liberalnych mediów i polityków jest zdania, że łączenie orientacji seksualnej osób nieheteronormatywnych z pedofilią jest skandalem, zdaniem jednego z polskich księży najwyraźniej jest ono w pełni uzasadnione.

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Wielu głowi się od lat, a artystka strzeże prywatności, jak najskrytszej tajemnicyKim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Wielu głowi się od lat, a artystka strzeże prywatności, jak najskrytszej tajemnicyCzytaj dalej

Ksiądz: "Nie możemy tej wojny przegrać"

Skandaliczne słowa księdza zostały zarejestrowane, jeszcze zanim Margot została wypuszczona z aresztu. "W ramach akcji »Stop pedofilii» jest pokazywana prawda o ideologii LGBT. Te przestępstwa i chuligańskie akty agresji działaczy LGBT zyskały poparcie części polityków, dziennikarzy i tzw. celebrytów. Zaoferowano nawet pomoc prawną dla łamiących prawo", słyszymy z ust proboszcza parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Tomyślu. Mimo że msza była transmitowana w serwisie YouTube, nagranie zniknęło już z kanału. Część materiału na Facebooku opublikowali jednak przedstawiciele Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

wtv.pl - portal informacyjny"Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"Czytaj dalej

Kapłan z Nowego Tomyśla kontynuował zaś swoje kazanie skierowane do zebranych w kościele wiernych. "To jest jedna z odsłon wielkiej wojny cywilizacyjnej. Powiemy: jedna z wielu bitew tęczowej rewolucji. Teraz areną jest polska ziemia. Powiemy: polskie serce", przekonywał. I dalej: "Likwiduje się takie pojęcia, i to nie jest science-fiction, jak mąż i żona, mama i tata. Jednym z kłamstw tej ideologii jest wmawianie społeczeństwu, także katolikom w Polsce, że ta tak zwana mniejszość seksualna jest wciąż prześladowana".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagle zapowiedziano pilną konferencję. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3.Wypełnił wniosek o zwolnienie z abonamentu RTV. Wtedy został skarcony, urzędnicze piekło

Zdaniem proboszcza wspomnianej parafii "ta tak zwana mniejszość" jest zagrożeniem dla katolickiej wiary. "Dzisiaj trzeba stanąć po raz kolejny i bronić naszej ojczyzny, bronić naszych serc przed neomarksizmem, przed tym walcem LGBT, tymi liberalnymi prądami, które chcą pana Boga wyrzucić z naszych serc i z naszych dusz, o to chodzi", przekonywał ksiądz. "Chcą wprowadzić bowiem nowy porządek i ład, nieliczący się z przykazaniami Bożymi i z katolicką nauką Kościoła. Nie możemy tej wojny przegrać". Nagranie odnaleźć można pod tym LINKIEM.

Jarosław Jakimowicz odpłynął razem z Magdaleną Ogórek na wizji w TVP Info. Aż trudno uwierzyć, że padło na antenieJarosław Jakimowicz odpłynął razem z Magdaleną Ogórek na wizji w TVP Info. Aż trudno uwierzyć, że padło na antenieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: ranna kobieta leży na środku torowiska. Poważny wypadek w centrum, ogromne utrudnienia
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Niestety, nie żyje. Czarny scenariusz się spełnił, miasto w żałobie