Ksiądz Stanisław Michalkiewicz. TVSAME/screenŹródło: TVSAME/screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 17 Lipca 2020

Porównał ofiarę księdza-pedofila do prostytutki. Właśnie zmusił się do przeprosin, bo kazał mu sąd i został bankrutem

Ksiądz, który wykorzystywał nieletnich, był tematem nagrania Stanisława Michalkiewicza. Porównał on jego ofiarę do prostytutki. Głośna sprawa trafiła na sądową wokandę. Kara wydana przez wymiar sprawiedliwości doprowadziła publicystę do bankructwa.

- Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. No to żadne k***y nie są tak wysoko wynagradzane na całym świecie - tak Stanisław Michalkiewicz mówił o Katarzynie, która była więziona i gwałcona przez duchownego Romana B. Prawicowy publicysta w internetowej telewizji "TVASME" w oburzających słowach odniósł się do wyroku sądu, który nakazał wypłatę miliona złotych odszkodowania na rzecz ofiary księdza-pedofila. 

Czy Łukasz Szumowski nagle odchodzi z Ministerstwa Zdrowia? Zadziwiające doniesienia obiegły media, wreszcie sam odpowiedziałCzy Łukasz Szumowski nagle odchodzi z Ministerstwa Zdrowia? Zadziwiające doniesienia obiegły media, wreszcie sam odpowiedziałCzytaj dalej

Ksiądz więził i wykorzystywał panią Katarzynę, kiedy była małą dziewczynką

Należący do Towarzystwa Chrystusowego ksiądz Roman B. wywołał w życiu Katarzyny istną tragedię. Przełomowy wyrok sądu w jej sprawie dał nadzieję na sprawiedliwość dla ofiar duchownych, którzy dopuszczali się przestępstw na tle seksualnym. Stanisław Michalkiewicz stanął jednak w obronie oprawcy kobiety, porównując ją do prostytutki. "Onet" wskazuje, że jego oburzające deklaracje padły w 2018 roku, jednak dopiero teraz został zmuszony do przeprosin i wypłaty 150 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

Stockinger niedawno trafił do szpitala, teraz jest w żałobie i załamany. Śmiertelna choroba wygrałaStockinger niedawno trafił do szpitala, teraz jest w żałobie i załamany. Śmiertelna choroba wygrałaCzytaj dalej

Stanisław Michalkiewicz nie chciał przychylić się do decyzji wymiaru sprawiedliwości. 9 lipca doszło do kolejnej rozprawy dotyczącej przeprosin. Wyjaśnijmy, że orzeczone odszkodowanie zostało ściągnięte ze środków ulokowanych na koncie konserwatywnego publicysty. Katarzyna poinformawała, że Michalkiewicz otrzymał tydzień na wystosowanie przeprosin. Sąd wskazał, że każdy dzień zwłoki będzie kosztował go aż tysiąc złotych. Wysłał do ofiary Romana B. aż 15 kopii pisma z przeprosiniami.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe nagranie Tadeusza Rydzyka trafiło do sieci. Został przyłapany na skandalicznym zachowaniu, przypominamy 2. Ważne informacje dla kobiet w ciąży. NFZ wystosował kluczowy komunikat

"Ja, Stanisław Michalkiewicz przepraszam Panią za naruszenie Pani dóbr osobistych w postaci dobrego imienia oraz godności, co nastąpiło moimi wypowiedziami na Pani temat w okresie po 2 października 2018 r." - czytamy w oświadczeniu Michalkwicza przekazanym na Facebooku Katarzyny.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z "TVSAME" z 3 października 2018 roku.

Ksiądz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Nie tylko propaganda TVP. W czasie wyborów stronniczy przekaz także w TVN
  3. Człowiek Kaczyńskiego publicznie bezwzględnie skrytykował Wiadomości TVP. Na Nowogrodzkiej zrobi się gorąco
  4. Emerytura będzie jeszcze wyższa, wystarczy poczekać. ZUS w następnej transzy wypłaci wyższą trzynastkę
  5. Były mąż Marty Kaczyńskiej przerywa milczenie. Mówi o głośnym skandalu
  6. Poważny alarm. Zagrożenie bombowe na pokładzie Ryanaira. Pasażerowie odliczali każdą minutę

Źródło: [Onet/Facebook/Skrzywdzona przez Kościół katolicki]