Ksiądz. Pixabay/Foto-RabeŹródło: Pixabay/Foto-Rabe
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 15 Października 2020

Ksiądz nakryty na ołtarzu z dwiema kobietami. Szczegóły zdarzenia mogą gorszyć

Katolicki ksiądz uprawiający seks na ołtarzu z dwiema kobietami - takie obrazki można było zobaczyć w Luizjanie. Duchowny i kobiety zostali aresztowani. Ich zachowanie potępił jednoznacznie miejscowy biskup, nazywając je "demonicznym". Oskarżonym o nieprzyzwoite zachowanie grozi do trzech lat więzienia.

Skandal miał miejsce w Kościele Św. Piotra i Pawła w Pearl River 30 września tego roku.

Gwiazdor serialu Gwiazdor serialu "M jak miłość" przeżywa osobisty dramat. Ujawniono prawdę, której nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Ksiądz i dominy

Tę niecodzienną i definitywnie obrazoburczą sytuację zauważył przechodzień, który najpierw zwrócił uwagę na to, że w kościele o niecodziennej porze zapalone są światła. Kiedy zerknął przez okno, nie mógł uwierzyć. Jego oczom ukazał się półnagi ksiądz i dwie kobiety, zawodowe dominy, które uprawiały seks na ołtarzu.

Według relacji "Daily Mail", kobiety towarzyszące kapłanowi nosiły gorsety i buty na wysokim obcasie i były to jedyne części ich garderoby. W rękach trzymały zabawki erotyczne. Prócz tego ksiądz włączył oświetlenie sceniczne i ustawił telefon tak, by móc nagrać całe zdarzenie.

Świadek również skorzystał z telefonu, by nagrać całe zdarzenie. Potem zawiadomił o nim władze. Troje igraszkowiczów zostało zatrzymanych pod zarzutem obscenicznych zachowań dokonywanych w miejscu publicznym.

Krzysztof Skiba opowiedział o swoich zmianach w życiu. Jest zupełnie inaczej, niż dotychczasKrzysztof Skiba opowiedział o swoich zmianach w życiu. Jest zupełnie inaczej, niż dotychczasCzytaj dalej

Oburzenie biskupa

Niecodzienną sytuację skomentował obrzydzony arcybiskup Nowego Orleanu, Gregory Aymond:

- Jego zachowanie było nieprzyzwoite. Zbezczeszczenie tego kościoła i ołtarza jest demoniczne, demoniczne - mówił z ambony do wiernych. - Nie ma usprawiedliwienia dla tego, co się tutaj wydarzyło. To jest grzeszne i całkowicie nie do przyjęcia.

Zatrzymany ksiądz został zawieszony. Ołtarz za to usunięto i postawiono nowy, który natychmiast poświęcono.

Życie seksualne księży

Jak donosi Andrzej Gryżewski w książce "Sztuka obsługi penisa", której jest współautorem "część księży korzysta z usług agencji towarzyskich albo aplikacji randkowych dla gejów i osób biseksualnych". W książce pojawił się m. in. list od jednego z księży, który nazwał się sam Biczem Bożym, lat 38:

"Nie byłem w żadnej waginie, mój Pan nie dałby mi się tak upodlić. Na szczęście mam pełną dyspensę na smaganie moim biczem przed ekranem. Cyberseks to nie seks. Bądźcie czujni, bo i Was mogę spotkać".

Według badań profesora Baniaka z 2012 roku wynikało, że aż 60% księży uprawia seks regularnie. Część z nich jest klientami seksuologów. O jednym takim przypadku opowiada Gryżewski w rozmowie z portalem Gazeta.pl:

- Kiedyś przyszła do mnie para księży - wikary i proboszcz, ale nie z tej samej parafii. Jeden cierpiał na zaburzenia erekcji, a drugi na przedwczesny wytrysk. Zależało im na wspólnej terapii. Byłem tą sytuacją bardzo zaskoczony i pytam, jak radzą sobie z mówieniem o seksie parafianom. A oni na to, że to są różne sprawy. Że ich łączy czysta miłość człowieka do człowieka, którą przekazują sobie właśnie w seksie.

Mówił, że takie przypadki zdarzają się rzadko, raczej księża przychodzą po porady pojedynczo i opowiadają o współżyciu z kucharkami, gosposiami i parafiankami.

- Ich partnerkami są też dawne koleżanki ze szkoły, z którymi po latach odnawiają kontakt. Jak powstała Nasza-klasa, to miałem wielu księży pacjentów. Odnajdywali przez ten portal byłe dziewczyny, często nieszczęśliwe mężatki, i bach. Przychodzili po poradę.

Czy podobnych wyskoków jak w Luizjanie można znaleźć więcej?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jak zareaguje Kurski? "Obrzydliwi ludzie, którzy krzywdzą dzieci", gwiazda "Pytania na śniadanie" zaczęła mówić o pedofilii w kościele
2. Nie żaden prawnik, nie ekonomista. Nową najwyższą emeryturę w Polsce otrzymuje robotnik
3. Zatrważająca moda na TikToku bulwersuje. Dla kilku polubień znęcają się nad malutkimi dziećmi, wszystko trafiło do sieci

źródło: [msn.com.pl][weekend.gazeta.pl]

Gwiazdor serialu Gwiazdor serialu "M jak miłość" przeżywa osobisty dramat. Ujawniono prawdę, której nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kamil Stoch oszukany na wielkie pieniądze? Skoczek wydał oświadczenie, poznaliśmy całą prawdę
  2. Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści. Sytuacja wymknie się spod kontroli, będą nowe restrykcje
  3. Czy kary za śmiecenie w lesie muszą być wyższe, aby przemówić ludziom do rozsądku? Najnowsze odkrycie leśników zatrważa
  4. Polska przez homofobię bez dostępu do kolejnej usługi. Jesteśmy na liście z Afganistanem, Białorusią i Kirgistanem
  5. Ksiądz myślał, że nikt nie zobaczy, co robi w internecie? OMZRiK nagłaśnia niewiarygodnie skandaliczne wpisy
  6. Lekarze rodzinni mają bardzo ważny apel. Każdy powinien się z nim zapoznać

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News