Ksiądz wywołał kolejny skandal wśród internautów.. Facebook/ Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych / screen
Źródło: Facebook/ Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych / screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 10 Maja 2020

Wyciekło skandaliczne nagranie księdza. Na co dzień pracuje z dziećmi, trudno uwierzyć

Ksiądz został nagrany, kiedy wypowiadał wyjątkowo niestosowne słowa. Jak się okazuje duchowny zajmuje się pracą z dziećmi. Potęguje to oburzenie, jakie jego opinie wywołują wśród internautów, komentujących sprawę.

Jak informuje na swoim Facebooku Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, polski duchowny miał dopuścić się skandalicznych czynów. Na stronie organizacji widzimy wpis zaczynający się słowami "Przedstawiciel Kościoła Katolickiego publicznie popiera mordowanie ludzi". Następnie okazuje się, że wzbudzający kontrowersje kapłan na co dzień zajmuje się pracą z dziećmi. Szokujące deklaracje ks. Tadeusza Guza rozgrzały opinię publiczną do czerwoności.

Matka 3,5-letniego Kacperka przerwała milczenie. Nie może znieść zarzutów, które słyszyMatka 3,5-letniego Kacperka przerwała milczenie. Nie może znieść zarzutów, które słyszyCzytaj dalej

Ksiądz i jego tezy zostały przedstawione opinii publicznej

Na opublikowanym nagraniu widzimy Tadeusza Guza, który prezentuje swoje poglądy na temat kary śmierci. Z ust duchownego padły słowa, zgodnie z którymi każda kara, a zwłaszcza kara śmierci są dobrem. Jak podaje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, polski kapłan prowadzi zajęcia, w których uczestniczą dzieci. Ta informacja wywołała szczególne oburzenie ze strony internautów.

"Ksiądz Tadeusz Guz, który w obrzydliwy sposób ekscytuje się pomysłem mordowaniem ludzi jest nauczycielem i prowadzi zajęcia z młodymi ludźmi. W polskich szkołach pracują z dziećmi księża i katecheci o podobnych poglądach. Nikt ich nie bada, nikt nie sprawdza ich predyspozycji, nikt nie robi im testów psychologicznych. " - Czytamy we wpisie instytucji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Matka 3,5-letniego Kacperka przerwała milczenie. Nie może znieść zarzutów, które słyszy
2. Nawet 40 tys. kierowców może stracić prawo jazdy. Trzy nowe przepisy mogą wielu pogrążyć

"Religia musi raz na zawsze zniknąć ze szkół, religia nie jest nauką! Nie ma dla niej miejsca w szkole, która powinna być świątynia nauki i wiedzy. Nasz Ośrodek opowiada się za usunięciem religii ze szkół i wprowadzeniem całkowitego rozdziału państwa od kościoła." - komentuje przedstawiciel organizacji.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Sytuacja trudna do skomentowania. Szpital obciął pensje pielęgniarkom
    2. Policja uderzyła w turystów. Kilku już gorzko pożałowało, lepiej uważać
    3. O. Rydzyk o sianiu paniki. Wielu katolików będzie przestraszonych i wściekłych "Daliśmy się puścić w taki kanał zła"
    4. Uwaga ostrzeżenie. Z konta bankowego zniknęła astronomiczna kwota, może dotyczyć każdego
    5. Zatrważające słowa Krystyny Pawłowicz ws. przyszłości naszego kraju. Wzywa do modlitwy, o co chodzi?
    6. Cejrowski oskarża polski rząd o ukrywanie prawdy o koronawirusie. Wzywa Polaków do sprzeciwu