Ksiądz wyrządził kobiecie potworną krzywdę w dzieciństwie. Dla niej jest to jak niedokończone morderstwo.. (zdj. il.) Pixabay/SenlayŹródło: (zdj. il.) Pixabay/Senlay
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 8 Czerwca 2020

Krzywda, którą wyrządził jej ksiądz, jest dla Katarzyny jak niedokończone morderstwo. "Nie umiem pozbyć się uczucia, że byłam zabawką"

Ksiądz wyrządził kobiecie potworną krzywdę w dzieciństwie. Dla niej jest to jak niedokończone morderstwo, o czym mówi w rozmowie z portalem kobieta.wp.pl. Chodzi o gwałty i molestowanie przez księdza. Jej koszmar trwał dwa lata. Teraz, dorosła już pani Katarzyna uczy się życia na nowo.

Ofiarą księdza pedofila jest dziś dorosła już kobieta, pani Katarzyna, która w swoim pierwszym udzielonym wywiadzie dla portalu kobieta.wp.pl zdobyła się na szczere wyznania. Kobieta nie kryje swoich emocji i przyznaje, że jest jej bardzo ciężko w życiu. Wygrała bowiem walkę z Kościołem, ale nie zyskała nowego życia.

Dawidka szukała cała Polska. Właśnie ujawniono tragiczne szczegóły sprawyDawidka szukała cała Polska. Właśnie ujawniono tragiczne szczegóły sprawyCzytaj dalej

Ksiądz pedofil i jego ofiara. Szczere wyznania po latach. "Dla mnie gwałt to niedokończone morderstwo"

Pani Katarzyna w dzieciństwie padła ofiarą księdza pedofila. Jej niewyobrażalny koszmar trwał dwa lata. Było to piekło dziecka, od którego wszyscy odwracali wzrok, udając, że nie widzą i o niczym nie wiedzą. Zdarzenia z przeszłości bardzo odbiły się na dorosłym życiu kobiety, którego teraz stara się uczyć od nowa oraz na nowo zaufać ludziom, a to wcale nie jest takie proste. To samo dotyczy także jej ciała i poczucia własnej wartości. - Najbardziej nie cierpię swojego ciała. Nie mogę na nie patrzeć. Nie umiem pozbyć się poczucia, że byłam zabawką - wyznała w swoim pierwszym wywiadzie, dla portalu kobieta.wp.pl, po wyroku Sądu Najwyższego, oddalającego skargę kasacyjną Towarzystwa Chrystusowego, które żądało zwrotu wypłaconego jej miliona złotych, które wcześniej wywalczyła w ramach zadośćuczynienia za krzywdę, której doświadczyła w dzieciństwie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pilny, niespodziewany protest w samym sercu Warszawy. Uczestnicy położyli się na ziemi, tłum ma już dość
2. Kolejny kraj wygrał z pandemią. Nie ma nowych chorych, wracają do normalnego życia

Katarzyna miała wówczas tylko 12 lat, kiedy jej rodzice, którzy zmagali się z chorobą alkoholową i nie radzili sobie z opieką nad córką, oddali ją pod opiekę ks. Romanowi B., kapłanowi Towarzystwa Chrystusowego. Tam zaczął się koszmar dziewczynki, które trwał przez prawie dwa lata. Ksiądz pedofil więził ją, regularnie gwałcił i torturował. Groził jej nawet śmiercią. - Do gwałtów dochodziło czasem kilka razy jednej nocy, ksiądz wykorzystywał do tego również różne przedmioty. Po kilku miesiącach gwałtów Kasia zaszła w ciążę. Ksiądz Roman zabrał ją do znajomej ginekolog, która dokonała zabiegu aborcji - dowiadujemy się z portalu kobieta.wp.pl. Teraz kobieta ma już 27 lat, a jej oprawca, ks. Roman 44 lata. Mężczyzna wciąż nie poniósł kary za swoje czyny i pozostaje na wolności. Pani Katarzyna przyznaje, że nigdy nie wybaczy mu tego, co jej zrobił. Kobieta mówi, że to, czego doświadczyła z jego strony, dla niej jest jak niedokończone morderstwo, a ciężar przeszłości i wyrządzonej krzywdy będzie nosić już do końca życia.

- Gwałcąc mnie, potrafił mówić, że Bóg mnie nie kocha. Kazał mi, modląc się, przepraszać Boga za moje zachowanie - czytamy w przejmującym wywiadzie. - Chcę, by ta potworna historia była lekcją dla społeczeństwa i pokazała, jak pod płaszczykiem dobra i Boga można dokonać morderstwa na dziecku. Mówię morderstwo, bo dla mnie gwałt to niedokończone morderstwo, ze szczególnym okrucieństwem, rozciągnięte w czasie - powiedziała pani Katarzyna w rozmowie z portalem kobieta.wp.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skończą się żarty ze zdalnego nauczania. Najniższa kara od 1 tys. zł, ale zapłacić można nawet 3 tys. zł
  2. https://wawainfo.pl/matura-2020-jezyk-polski-odpowiedzi-arkusze-cke-ag-wmd-060620
  3. Wielkopolska. Doszło do dramatycznego zdarzenia. Kobieta w ciąży i dzieci zostały ranne
  4. Wiadomości TVP znów biją rekordy żenady? W tym wydaniu nagle wydarzyło się coś kuriozalnego
  5. Monika Olejnik zbiła z tropu prezesa PiS pytaniem o brata. Jarosław Kaczyński nie był przygotowany
  6. Ulewy stulecia czekają nas co 5 lat. Winne ocieplenie klimatu

Źródło: kobieta.wp.pl