Ksiądz porodówka. PikrepoŹródło: Pikrepo
Wszystkie wideo autora Maria Wieczorek
Autor Maria Wieczorek - 2 Marca 2020

Ksiądz na porodówkę wchodzi bez pytania. Zupełne nieposzanowanie intymności

Ksiądz na porodówce bez pytania? Podobny obraz polskich szpitali zarysowano w artykule, który ukazał się na stronie Newsweeka. Pani Magda opowiedziała redakcji o swych doświadczeniach w tej kwestii.

Ksiądz zjawił się w sali, na której leżała pani Magda, tuż po przyjściu na świat jej dziecka. Kobieta opowiedziała Newsweekowi o swoich wspomnieniach z tego zdarzenia. Jej relacja okazuje się wyjątkowo gorzka.

- Na sali było nas pięć. Trzy po cesarkach, zacewnikowane. Ja z wcześniaczkiem 2 kg. Odwiedzały nas rodziny, tatusiowie. Któregoś razu przyszedł ksiądz - powiedziała pani Magda, która ujawniła, że duchowny błogosławił tego dnia wszystkie dzieci.

Dzieje się teraz, w Polsce. Chcą odebrania jednego z konstytucyjnych praw obywatelskichDzieje się teraz, w Polsce. Chcą odebrania jednego z konstytucyjnych praw obywatelskichCzytaj dalej

Jak przyznaje, kapłan nie był natarczywy, jednak standardem w szpitalu było wchodzenie do sali w fartuchu. Takowy można było zakupić za kilka złotych w portierni. Duchowny nie zamierzał jednak dostosować się do tej zasady.

- Wszystkie wyraziłyśmy oburzenie, że pan ksiądz nie wydał tych 5 zł na fartuch - wyznała młoda matka.

Ksiądz bez pytania zjawił się na porodówce

Co okazało się najgorsze w zachowaniu księdza? Przede wszystkim wybrany przez niego czas wizyty. Pani Magda nie ukrywała, że głównie z tego względu było to dla niej przykre doświadczenie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wyrzucono go z TVN, stworzył zbiórkę pieniędzy. Chce lecieć na drugi koniec świata i przepraszać za swój materiał
2. Fałszywe dentystki leczyły pacjentów. Wyrywały zęby bez uprawnień

- Cewniki, ściąganie pokarmu, krew, wietrzenie ran. Nikt z personelu nie zadał pytania, czy takiej wizyty sobie życzymy - powiedziała dla Newsweeka mieszkająca w Warszawie kobieta, która przyznała, że wizyta przebiegła, gdy stan młodych matek „był w najwyższym stopniu kompletnym odarciem z intymności”.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żona polskiego skoczka kusi gorącym zdjęciem. Wygląda jak prawdziwa bogini (FOTO)
  2. Galeria zagra na nosie zakazowi handlu. Ma sposób na jego ominięcie
  3. Porusza się na wózku i pracuje na lotnisku. Piesek podbija serca podróżnych z całego świata
  4. Przerażony 3-latek utknął w windzie w przejściu podziemnym. Pomoc przybyła w samą porę
  5. Rydzyk wpadł w nagłą furię. "Zboczenia, wprowadzanie w nienormalność"
  6. Katastrofa statku, nie żyje 18 osób, 30 zaginionych, trwają poszukiwania. Smutne wiadomości ze świata

Źródło: Newsweek

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News