Krzysztof Krawczyk długo trzymał w sobie śmierć swojej byłej żony, która mocno nim wstrząsnęła.. Wikipedia
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 23 Grudnia 2019

Krzysztof Krawczyk trzymał to w sobie długo. Jego wspaniala żona zmarła w strasznych okolicznościach

Krzysztof Krawczyk był niegdyś związany z Panią Haliną Żytkowiak - polską wokalistką, którą można kojarzyć z zespołów Tarpany, Amazonki czy Trubadurzy, jak również z jej solowych występów. Kobieta była drugą żoną słynnego piosenkarza. Gdy zachorowała na śmiertelną chorobę, byli już po rozwodzie, jednak utrzymywali sporadyczny kontakt, mieli ze sobą także wspólnego syna. Jej śmierć mocno wstrząsnęła muzykiem i trzymał to w sobie przez długi czas.

Pani Halina Żytkowiak była drugą żoną Krzysztofa Krawczyka. Kobieta na stałe mieszkała w Stanach Zjednoczonych i to tam wykryto u niej złośliwego raka z przerzutami. Choć artystka natychmiast podjęła się leczenia, to choroba była już bardzo zaawansowana i niestety na leczenie było już za późno. Mimo nieznikających nadziei i wary w cud oraz modlitw syna i jej byłego męża - Krzysztofa Krawczyka, stan zdrowia Żytkowiak stale się pogarszał i nie pozwolał jej opuścić szpitala w Los Angeles, gdzie zmarła w 2011 roku.

W ostatnich latach przed śmiercią sporadycznie koncertowała, dopóki pozwalał jej na to stan zdrowia.

Kamil Sipowicz zakochał się w fance Kory. Jest dużo młodszaKamil Sipowicz zakochał się w fance Kory. Jest dużo młodszaCzytaj dalej

Krzysztof Krawczyk bardzo przeżył śmierć swojej byłej żony, o czym długo milczał

W 2011 roku dla Krzysztofa Krawczyka i jego syna Krzysztofa juniora nadeszły bardzo trudne chwile. Po kilku ciężkich tygodniach walki z rakiem płuc zmarła Halina Żytkowiak - druga żona piosenkarza. Odeszła w wieku 63 lat. Mało kto wie, że kobieta zmarła w tak młodym wieku i w tak przykrych okolicznościach oraz że tak wiele musiała przy tym wycierpieć. Muzyk długo krył to w sobie.

Krzysztof Krawczyk przeżył z Haliną Żytkowiak jedenaście lat wspólnego życia.

Niestety - jak przed laty donosiły media - Krawczykowi nie udało się spotkać ze swoją żoną tuż przed jej śmiercią. Ostatnią okazją była bowiem pewna wizyta Haliny Żytkowiak w Polsce, na 4 miesiące przed powrotem do Stanów. Była wokalistka zespołu Trubadurzy podobno bardzo chciała zobaczyć się z byłym mężem i synem, ale oni mieli nie znaleźć na to czasu. Kiedy Żytkowiak wróciła do Los Angeles, okazało się, że pozostało jej zaledwie kilka tygodni życia.

Po otrzymaniu wiadomości o śmiertelnej chorobie byłej żony, Krzysztof Krawczyk podobno nie mógł sobie darować, że nie znalazł czasu na spotkanie z nią. Próbował nadrobić to telefonicznie, a ich wspólnego syna planował wysłać do Stanów Zjednoczonych, by był przy matce w tych trudnych chwilach. Na to wszystko zabrakło jednak czasu. Zabrakło również czasu na pojawienie się obojga na jej pogrzebie.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów

3. Jest coraz gorzej. Neonaziści zaatakowali w środku Warszawy

4. Tomasz Sekielski mocno o Tusku. "Widać, jakie ma priorytety"

5. Ktoś zostawił torbę w łódzkim tramwaju. W środku znajdowały się nietypowe zwierzęta

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak