Krzysztof Krawczyk. Wikipedia/FacebookŹródło: Wikipedia/Facebook
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 12 Grudnia 2019

Krzysztof Krawczyk zawstydzony przez Tokarczuk. "Parostatkiem w piękny rejs nie popłynie tak jak Pan"

Krzysztof Krawczyk co jakiś czas, bardzo skromnie, komentuje bieżące wydarzenia w kraju, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak sam twierdzi, zagląda do gazet, aby dowiedzieć się więcej o swoim zdrowiu. Tym razem, sięgając po prasę, mocno się zdziwił.

Autor ponadczasowych przebojów, takich jak "Mój przyjacielu", czy "Parostatek" przeszedł ostatnio operację. Artysta miał problemy z poruszaniem, dlatego poddał się wymianie endoprotezy biodra. Wszystko wskazuje na to, że czuje się już lepiej.

— Wymieniłem ostatnio biodro na nowszy model, ale przy dzisiejszej technice i sprawności naszych lekarzy był to zabieg kosmetyczny. Trudniejsze są ćwiczenia rehabilitacyjne, wymagają dużego samozaparcia. Ale wróciłem na scenę — cytuje Krawczyka "Super Express".

Wygląda na to, że artysta czuje się coraz lepiej nie tylko na ciele, ale i na duszy. Poświęca wolny czas na przeglądanie czasopism. Artystę bardzo zaskoczył fakt, że na okładce jednego z nich znalazł się obok laureatki Nagrody Nobla.

Tomasz Lis miał udar? Nowe informacje, dotyczące jego stanu zdrowiaTomasz Lis miał udar? Nowe informacje, dotyczące jego stanu zdrowiaCzytaj dalej

Krzysztof Krawczyk zawstydzony przy Tokarczuk

Na okładce "Super Expressu", której zdjęcie Krawczyk udostępnił na swoim facebook`u, widzimy informację o "nowym super biodrze" artysty, oraz Nagrodzie Nobla, odebranej przez Tokarczuk.

- Powiem szczerze: czuję się zawstydzony,że sprawa mojego biodra została postawiona na równi z historycznym wydarzeniem przyznania wspaniałej Oldze Tokarczuk Literackiego Nobla.Przestaję rozumieć ten świat...
Składam tą drogą serdeczne gratulacje Pani Oldze Tokarczuk! Jestem z Pani i Pani dokonań dumny! - skomentował Krawczyk.

Internautom wyraźnie spodobał się dystans, z jakim artysta podszedł do okładki.

- Czego by nie zrobiła to Parostatkiem w piękny rejs nie popłynie tak jak Pan - brzmi jeden z najpopularniejszych komentarzy pod zdjęciem.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Droższy prąd to wierzchołek góry lodowej. Więcej zapłacisz nie tylko za jego zużycie

2. Tajemnicza choroba od lat wyniszcza Tomasza Lisa. Trafił do szpitala, ale tragedia zaczęła się dużo wcześniej

3. "Leżą na korytarzach, nie ma lekarzy". Owsiak wytacza najcięższe działa, w walce o dzieci i młodzież

4. Usługi aborcyjne dla wszystkich w Polsce, całkiem za darmo. Rząd napluje sobie w brodę

5. Nieujawnione wcześniej nazwiska, zamieszanych w afery pedofilskie, polskich hierarchów. Nowy film Sekielskich wywoła burzę

6. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News