Krzysztof Krawczyk w USA był prawdziwym królem życia.. facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIALŹródło: facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 4 Lutego 2020

Krzysztof Krawczyk w USA korzystał z życia. Niepublikowane wcześniej zdjęcia

Krzysztof Krawczyk w USA był prawdziwym królem życia. Muzyk, jak na prawdziwego gwiazdora przystało, korzystał z życia, sławy i pieniędzy pełną parą. Dużo też zawdzięcza swojemu wieloletniemu menadżerowi i przyjacielowi Andrzejowi Kosmali. Po latach, przy okazji jego urodzin i składania mu życzeń, postanowił podzielić się ze swoimi fanami zdjęciami i wspomnieniami z minionych lat, pięknych i szalonych chwil. Krawczyk często gościł za oceanem i to właśnie stamtąd ma dużo ciekawych zdjęć w towarzystwie swojego przyjaciela Andrzeja. Panowie z pewnością mają na swoim koncie wiele suto zakrapianych imprez i rautów.

Krzysztof Krawczyk opublikował w swoich mediach społecznościowych wpis wraz z życzeniami urodzinowymi dla swojego wieloletniego menadżera i przyjaciela Andrzeja Kosmali. Do posta załączył kilka bardzo ciekawych i intrygujących zdjęć, jak sam to nazwał - "foto wspomnień". Nie wiadomo, czy kariera Krawczyka potoczyłaby się tak imponująco i z aż tak wielkim sukcesem oraz czy byłby aż tak rozchwytywany przez publiczność na całym świecie, gdyby nie Andrzej Kosmala, jego obrotny menadżer. Muzyk zawdzięcza mu naprawdę wiele.

wtv.pl - portal informacyjny"Śpiewa fatalnie, robi wszystko źle". Mocne spięcie między Martyniukiem a ZapendowskąCzytaj dalej

Krzysztof Krawczyk prawdziwym królem życia. Wraz ze swoim menadżerem przemierzyli cały świat, od Las Vegas po Krym

Andrzej Kosmala jest bowiem menadżerem i przyjacielem Krawczyka już od 46 lat. 30 stycznia skończył 74 lata i to właśnie z tej okazji jego równolatek Krzysztof Krawczyk opublikował na Facebooku specjalny post poświęcony jego osobie i ich przyjaźń, w którym to chętnie podzielił się ich "foto wspomnieniami". Panowie zjechali razem cały świat, od Las Vegas po Krym. Andrzej Kosmala napisał także książkę o Krawczyku, w której opisał kulisy życia i pracy z gwiazdorem.

Na starych zdjęciach sprzed lat widzimy, jak panowie bawili się razem, imprezowali, zwiedzali świat i korzystali z życia pełną parą. Słynne tournee Krzysztofa Krawczyka po USA z 1980 roku obrosło już niemal legendą i przeszło do historii, a patrząc na te zdjęcia raczej nie ma co się dziwić.

facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

 

facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

Więcej zdjęć znajdziecie na oficjalnym profilu Krzysztofa Krawczyka na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Złe wieści dla 40 tys. kierowców. Jeszcze w tym roku stracą prawo jazdy

2. 13 dzieci nie żyje, 40 jest rannych. W zagranicznej szkole doszło do tragedii

3. Badania wywracają do góry nogami wszystko, co myśleliśmy o kotach. Nawet nie wiecie, jak bardzo was kochają

4. Awantura w programie na żywo. Poseł nie wytrzymał, wyszedł ze studia

5. Co się stało Sikorskiemu? Do sieci wyciekły zdjęcia

6. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski