Krzysztof Krawczyk w USA był prawdziwym królem życia.. facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIALŹródło: facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 4 Lutego 2020

Krzysztof Krawczyk w USA korzystał z życia. Niepublikowane wcześniej zdjęcia

Krzysztof Krawczyk w USA był prawdziwym królem życia. Muzyk, jak na prawdziwego gwiazdora przystało, korzystał z życia, sławy i pieniędzy pełną parą. Dużo też zawdzięcza swojemu wieloletniemu menadżerowi i przyjacielowi Andrzejowi Kosmali. Po latach, przy okazji jego urodzin i składania mu życzeń, postanowił podzielić się ze swoimi fanami zdjęciami i wspomnieniami z minionych lat, pięknych i szalonych chwil. Krawczyk często gościł za oceanem i to właśnie stamtąd ma dużo ciekawych zdjęć w towarzystwie swojego przyjaciela Andrzeja. Panowie z pewnością mają na swoim koncie wiele suto zakrapianych imprez i rautów.

Krzysztof Krawczyk opublikował w swoich mediach społecznościowych wpis wraz z życzeniami urodzinowymi dla swojego wieloletniego menadżera i przyjaciela Andrzeja Kosmali. Do posta załączył kilka bardzo ciekawych i intrygujących zdjęć, jak sam to nazwał - "foto wspomnień". Nie wiadomo, czy kariera Krawczyka potoczyłaby się tak imponująco i z aż tak wielkim sukcesem oraz czy byłby aż tak rozchwytywany przez publiczność na całym świecie, gdyby nie Andrzej Kosmala, jego obrotny menadżer. Muzyk zawdzięcza mu naprawdę wiele.

Obrazy WTV"Śpiewa fatalnie, robi wszystko źle". Mocne spięcie między Martyniukiem a ZapendowskąCzytaj dalej

Krzysztof Krawczyk prawdziwym królem życia. Wraz ze swoim menadżerem przemierzyli cały świat, od Las Vegas po Krym

Andrzej Kosmala jest bowiem menadżerem i przyjacielem Krawczyka już od 46 lat. 30 stycznia skończył 74 lata i to właśnie z tej okazji jego równolatek Krzysztof Krawczyk opublikował na Facebooku specjalny post poświęcony jego osobie i ich przyjaźń, w którym to chętnie podzielił się ich "foto wspomnieniami". Panowie zjechali razem cały świat, od Las Vegas po Krym. Andrzej Kosmala napisał także książkę o Krawczyku, w której opisał kulisy życia i pracy z gwiazdorem.

Na starych zdjęciach sprzed lat widzimy, jak panowie bawili się razem, imprezowali, zwiedzali świat i korzystali z życia pełną parą. Słynne tournee Krzysztofa Krawczyka po USA z 1980 roku obrosło już niemal legendą i przeszło do historii, a patrząc na te zdjęcia raczej nie ma co się dziwić.

facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

Więcej zdjęć znajdziecie na oficjalnym profilu Krzysztofa Krawczyka na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Złe wieści dla 40 tys. kierowców. Jeszcze w tym roku stracą prawo jazdy

2. 13 dzieci nie żyje, 40 jest rannych. W zagranicznej szkole doszło do tragedii

3. Badania wywracają do góry nogami wszystko, co myśleliśmy o kotach. Nawet nie wiecie, jak bardzo was kochają

4. Awantura w programie na żywo. Poseł nie wytrzymał, wyszedł ze studia

5. Co się stało Sikorskiemu? Do sieci wyciekły zdjęcia

6. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News