Krzysztof K.. https://www.facebook.com/MajorKononowicz/
Źródło: https://www.facebook.com/MajorKononowicz/
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 17 Grudnia 2019

Krzysztof K. brutalnie napadnięty. Tragedia byłego kandydata na prezydenta

Krzysztof K., były kandydat na prezydenta Białegostoku, został napadnięty przez trzech mężczyzn w swoim własnym domu.

Do zdarzenia miało dojść 9 grudnia. Jak podaje "Kurier Poranny", trzech mężczyzn wtargnęło na posesję 56-letniego Krzysztofa K. Mężczyzna został uderzony w twarz. Następnie grożono mu utratą życia. Z domu niedoszłego prezydenta Białegostoku znikło 4 tys. złotych, telefon komórkowy oraz zegarek.

Zbigniew Stonoga znowu zatrzymany! Wszystko przez kontrowersyjne nagranie z KuchcińskimZbigniew Stonoga znowu zatrzymany! Wszystko przez kontrowersyjne nagranie z KuchcińskimCzytaj dalej

Bandyci uciekli, jednak jeszcze tego samego dnia Policji udało się zatrzymać jednego z nich, informuje gazeta, przytaczając słowa mł. asp. Katarzyny Zarzeckiej z komendy miejskiej w Białymstoku. Niespełna dwie doby później zatrzymano pozostałych uczestników napadu. Za rozbój mężczyznom grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Krzysztof K. pobity po raz drugi w ciągu 4 lat

Warto nadmienić, że nie jest to pierwszy przypadek ataku na Krzysztofa K. Podobna sytuacja miała miejsce 4 lata temu, gdy – podobnie jak w opisanym wyżej przypadku – do domu białostoczanina wtargnęli trzej mężczyźni. Pan Krzysztof został poważnie pobity, a następnie kazano mu oddać pieniądze, grożac połamaniem nóg. Zdaniem "Kuriera Porannego" złodzieje zabrali wówczas 3 tys. złotych, telefon komórkowy oraz słuchawki.

Ciekawą rzeczą jest fakt, że nękany Krzysztof K. sam ma problemy z prawem. Postawiono mu bowiem zarzut znęcania się nad zwierzętami. Zabrany z jego posesji pies trafił do schoniska. Zwierzę miało być bardzo zaniedbane i wychodzone. Miało również niewyleczone złamanie łapy. Jak czytamy, pies był głodzony i trzymany w nieodpowiednich warunkach. Obecnie toczy się postępowanie w tej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Urzędnicy obejrzą Twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki

2. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom

3. Andrzej Duda jednak bez szans na drugą kadencję? Wyniki sondażu to dla niego złe wieści

4. Były poseł publicznie obraził Kidawę-Błońską. "Wytwór o niewielkim IQ, powinna kury macać"

5. Jurek Owsiak wystartuje w wyborach prezydenckich? Padła jednoznaczna odpowiedź

6. Dostałeś taką wiadomość na maila? Pod żadnym pozorem w nią nie klikaj, padłeś ofiarą oszustów