Krzysztof Bosak. Instagram/Krzysztof BosakŹródło: Instagram/Krzysztof Bosak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 13 Grudnia 2019

Krzysztof Bosak i prawnik Ordo Iuris mają planować ślub. Internet ma używanie i gratuluje "coming outu"

Krzysztof Bosak stał się ofiarą żartu, na który, według wielu osób, zasłużył. Skrajnie prawicowy polityk ma przygotowywać się do ślubu. Choć sam zainteresowany unika pytań o życie prywatne jak ognia, w sieci zawrzało, zwłaszcza po artykule, sprzyjającego mu światopoglądowo "Najwyższego Czasu!".

O domniemanych planach Bosaka, związanych ze ślubnym kobiercem, dowiedzieliśmy się po raz pierwszy z tweeta rzecznika Marszu Niepodległości, Damiana Kity. Wpis został szybko usunięty.

 - Wiele osób mówi, że prezydent powinien mieć pierwszą damę. Jeśli chodzi o Krzysztofa Bosaka, to na wybory będzie świeżo upieczonym mężem - napisał rzecznik.

Od tamtej pory polityk unika pytań o życie prywatne.

Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacjaMedia nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacjaCzytaj dalej

 - Jakiś czas temu stwierdziłem, że informacji z życia prywatnego nie warto komentować w mediach, bo to nie ma związku z polityką, także nie komentuję. Jak będą fakty, no to wtedy będziemy wszystko wiedzieć – odpowiedział Bosak na pytanie prowadzącej program "Gość Radia ZET", o planowany ślub.

W kryciu swojej prywatności, Bosakowi z pewnością nie pomógł artykuł, który pojawił się w jednym z portali. Paradoksalnie, mowa o skrajnie prawicowym "Najwyższym Czasie!". Od chwili publikacji, internauci mają używanie.

Krzysztof Bosak i prawnik z Ordo Iuris

 - Krzysztof Bosak – oprócz walki w prawyborach Konfederacji i przygotowywania się do wyborów prezydenckich – przygotowuje się także do ślubu! Z naszych informacji wynika, że wybranką lidera Konfederacji jest prawnik z Ordo Iuris - czytamy w leadzie omawianego artykułu.

Screen cytatu, udostępnili administratorzy konta Partii Razem na Twitterze. Ich uwagę, podobnie jak i pozostałych internautów, zwróciło użycie sformułowania "prawnik".

 - Więc mówicie, prawico, że feminatywy są głupie? - zapytali retorycznie administratorzy?

"W sekrecie jest gejem i tyle ale cudowny coming out! ♡", "Ciekawe do którego z naszych zachodnich przyjaciół będzie musiał wyjechać aby zalegalizować swój związek z prawnikiem", "W dzisiejszych czasach chyba nie powinny nikogo szokować małżeństwa LGBT. Ja życzę chłopakom jak najlepiej!" - czytamy w komentarzach.

To nie pierwszy raz, kiedy Bosak jest "karany" za niektóre ze swoich homofobicznych wypowiedzi. W ubiegłym roku Michał Piróg polecił politykowi, aby ten "pozdrowił swojego chłopaka".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Pobierasz dwa razy 500 plus, zmniejszą ci wypłatę. Bezlitosny wyrok Trybunału

2. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył

3. Po latach Kwaśniewska odniosła się do plotek o alkoholu w jej rodzinie. Zdradziła kulisy kultowego nagrania z jej "pijanym" mężem

4. Nagranie, po obejrzeniu którego przypomni ci się dzieciństwo. Nic nie przebije kultowego przedmiotu z dawnych czasów

5. Dlaczego Wojciechowska każe mówić na siebie "Martyna"? Naprawdę nazywa się inaczej

6. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne