Krzysztof Bosak z pewnością zaskoczył swój elektorat. Twitter/Krzysztof BosakŹródło: Twitter/Krzysztof Bosak
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 28 Czerwca 2020

W sztabie jednego z kandydatów pojawił się niespodziewany gość. Nie ma zupełnie nic wspólnego z polityką

Krzysztof Bosak z pewnością zaskoczył swój elektorat nietypowym gościem, który odwiedził sztab wyborczy kandydata Konfederacji. Ivan Komarenko jest osobą nieprowadzącą żadnej działalności politycznej ani społecznej. Co rosyjski wokalista robił na wiecu prawicowego polityka?

Pierwsza tura wyborów prezydenckich właśnie dobiegła końca. O godzinie 21 miały miejsce wiece wyborcze 11 kandydatów na urząd głowy państwa. Wśród nich był Krzysztof Bosak, który uplasował się na czwartym miejscu w tegorocznym wyścigu do Pałacu Namiestnikowskiego. Wspólnie ze swoim sztabem świętował niemały wynik. Polityk, który jeszcze do niedawna znajdował się na szarym końcu sondaży, dziś cieszy się poparciem 7,4% społeczeństwa. Jego komitet odwiedził jednak nietypowy gość.

Agata Duda wciągnięta na scenę podczas sztabu wyborczego. Pierwszy raz od dawna zabrała głosAgata Duda wciągnięta na scenę podczas sztabu wyborczego. Pierwszy raz od dawna zabrała głosCzytaj dalej

Krzysztof Bosak ma powody do radości

Wyjaśnijmy, że Ivan Komarenko jest popularnym, rosyjskim wokalistą. Muzyk znany jest też polskiej społeczności. Jego utwory nie raz podbijały serca wielu osób. Hit Komarenki "Czarne oczy" swego czasu bił rekordy popularności. Swoją obecność zaznaczył na wiecu wyborczym Krzysztofa Bosaka. Warto podkreślić, że Komarenko nie prowadzi aktywności na płaszczyźnie politycznej. Okazuje się, że jego znajomość z kandydatem Konfederacji została ukazana mediom jeszcze w trakcie kampanii wyborczej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niewyobrażalnie tragiczne, trzech Polaków zginęło w okropny sposób. Zatrważający pożar w Reykjaviku
2. Plaga Bałtyku w Gdyni i Sopocie. Jest decyzja, przykra wiadomość

Krzysztof Bosak ma niemałe powody do radości. Wyniki wyborów okazały się dla niego sporym sukcesem. Do znaczącego poparcia radykalnie prawicowego polityka przyczynił się sam Ivan Komarenko. Swoje poparcie dla narodowca deklarował publicznie jeszcze podczas działań kampanijnych. Wokalista znany jest między innymi ze swoich antyszczepionkowych poglądów oraz częstej obecności w programach konserwatywnych dziennikarzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?
  2. Pogoda nagle się zmieni. Nadchodzi bardzo duża zmiana. Prognoza na lato 2020
  3. Klienci Biedronki powinni uważać. GIS wydał pilne ostrzeżenie przed popularnym produktem
  4. Nie żyje ceniony i legendarny rysownik. Był autorem najsłynniejszego logotypu miasta, zmarł nagle
  5. Miał zrezygnować, bo zaproponowano mu tylko 8 tys. zł. Ujawniono zarobki uczestników "Tańca z Gwiazdami"
  6. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki

Źródło: [Fakt]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News