Krystyna Pawłowicz. youtube/Telewizja Republika
Źródło: youtube/Telewizja Republika
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 14 Grudnia 2019

Krystyna Pawłowicz znowu uderza w Owsiaka. Domaga się przeprosin

Krystyna Pawłowicz po raz kolejny upomniała się o przeprosiny ze strony Jurka Owsiaka, który przegrał proces z byłą posłanka i został uznany winnym jej publicznego znieważania.

Chodzi o słowa wypowiedziane przez Owsiaka z woodstockowej sceny: "Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach, a przez to w głowie też się może poukładać". Mężczyzna, co prawda, przeprosił później za swoje słowa, Pawłowicz jednak poczuła się urażona i sprawa wylądowała w sądzie.

Krystyna Pawłowicz: Jeśli Owsiak jest taki niesamowity, niech przeprosi za obelgi

Tym razem Pawłowicz skomentowała na Twitterze słowa Tomasza Grodzkiego.

"Świetne spotkanie z niesamowitym Jurkiem Owsiakiem. Za miesiąc 28. Finał WOŚP, w którym wezmę aktywny udział. Szczegóły wkrótce! Wsparcie Orkiestry to dla mnie oczywista oczywistość. Będziemy też razem działać na rzecz ratowania z zapaści psychiatrii dziecięcej", napisał Marszałek Senatu.

Kinga Rusin pod ostrzałem po ostatnim odcinku DDTVN. Do studia zaproszono grupę ministrantówKinga Rusin pod ostrzałem po ostatnim odcinku DDTVN. Do studia zaproszono grupę ministrantówCzytaj dalej

W odpowiedzi Pawłowicz upomniała się o zaległe przeprosiny.

"Panie Marszałku,jeśli J.Owsiak jest taki „niesamowity” to proszę go przekonać,by wykonał dwa wyroki sądowe i przeprosił mnie za obelgi...", napisała nowo mianowana Sędzia Trybunału Konstytucyjnego.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany

2. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył

3. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion

4. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion

5. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

6. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne