Krystyna Pawłowicz. East News
Źródło: East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 7 Lutego 2020

Krystyna Pawłowicz woli o tym nie wspominać. Cała prawda o jej rodzinie

Krystyna Pawłowicz przez lata wolała unikać rozmów o swojej rodzinie i najbliższych. Pytana o kontakty z siostrą unikała odpowiedzi, albo zaprzecza jakoby ją miała. Wszystko dlatego, że rodzeństwo jest kompletnym przeciwieństwem byłej posłanki.

Była posłanka PiS była jedną z najbardziej barwnych i kontrowersyjnych postaci w polskiej polityce. Zawsze starała się zatajać prywatne informacje na temat jej życia. Jednak milczenie przerwała jej siostra, gdy publicznie przedstawiła się Jarosławowi Kurskiemu z imienia i nazwiska. Kobiety były na tyle podobne, że nie było wątpliwości, że są rodziną.

Jak się okazuje, była posłanka PiS ma młodszą siostrę. Elżbieta Pawłowicz nie tylko pojawiała się na marszach KOD, ale również swego czasu popierała jej przeciwniczkę, Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Sipowicz uderza w przyjaciółkę Kory po jej zarzutach. Sipowicz uderza w przyjaciółkę Kory po jej zarzutach. "Przez 5 lat choroby odwiedziła ją raz"Czytaj dalej

Krystyna Pawłowicz ma siostrę, która jest jej przeciwieństwem

Elżbieta jest nie tylko za opozycją, ale rownież jest aktywną działaczką Komitetu Obrony Demokracji. Ten fakt również mierzi Krystynę, patrząc na jej poglądy. Siostry nie spędzają razem świąt, ale są w stałym kontakcie.

,,Jesteśmy z Krystyną w kontakcie, choć nie spędzamy razem świąt Bożego Narodzenia. Każda z nas trzyma się swoich wartości. Krystyna ma swoje, a ja swoje, i obie mamy odwagę, aby je głosić i ich bronić" - mówiła na łamach ,,Polityki".

Niezwykłe jest to, że to właśnie młodsza siostra pomogła Krystynie znaleźć pracę u boku Jarosława Kaczyńskiego.

,,Pamiętam, że zrobił na mnie dobre wrażenie, merytorycznego, opanowanego, szarmanckiego mężczyzny, który po swojemu szanuje kobiety" - dodała Elżbieta.

Nikt nie pomyślałby, że była posłanka PiS miała tyle miłości do swoich rodziców i to również przyznała Elżbieta.

,,Jestem jej ogromnie wdzięczna za to, że bardzo czule się nimi opiekowała. To był jej wybór i zasługuje na mój wielki szacunek" - czytamy w ,,Polityce".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zgłoszenia tylko do końca marca. Ty też możesz dostać nawet 2,5 tys. zł

2. Katastrofa samolotu w USA. Wszyscy pasażerowie i pilot zginęli

3. Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

4. 500 plus w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do przyszłego roku. Niepewny los świadczenia

5. Ksiądz nagradza hojnych parafian. Wiemy, na co wyda datki zebrane po kolędzie

6. Benedykt XVI w ciężkim stanie. Smutne, podjęto decyzję o jego dalszych losach