Krystyna Pawłowicz. Twitter
Źródło: Twitter
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 26 Listopada 2019

Krystyna Pawłowicz niespodziewanie o swojej młodości. "Słuchałam Hendrixa i Joplin"

Krystyna Pawłowicz zarzeka się, że to nie ona jest widoczna na fotografii sprzed lat. Zdjęcie zostało opublikowane w jednym z mediów społecznościowych i wywołało wielkie zainteresowanie. Do sprawy wkroczyła Pawłowicz. Przecząc autentyczności fotografii, wyznała jednak coś równie ciekawego.

Na zdjęciu widzimy młodą, wyluzowaną dziewczynę, z papierosem w ręku. Prawdopodobnie uczestniczkę jednej z polowych imprez studenckich, wówczas bardzo popularnych, podobnie jak liczne festiwale muzyczne, pokroju tego w Jarocinie. Takie spędy przyciągały tłumy młodzieży. Jednak do ich grona, jak twierdzi, nie zaliczała się młoda Krystyna. Była posłanka zrzeka się autentyczności tego zdjęcia. Mimo to przyznaje się do słuchania muzyki rockowej, popularnej wśród zbuntowanego, hipisowskiego pokolenia młodzieży w PRL.

Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z SejmuJarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z SejmuCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz: "Słuchałam Hendrixa i Joplin"

- "To nie jestem ja.Nigdy na takich spędach nie bywałam,a gł. na stadionach sport.Nigdy nie paliłam papierosów,okulary noszę dopiero od kilkunastu lat.Ten wyzywający styl też nie mój.Włosy też mi się nie falowały.A J.Hendrixa i Janis Joplin słuchałam.I rysowałam.I zbierałam znaczki" - napisała Pawłowicz na Twitterze w odpowiedzi na zdjęcie [oryginalna pisownia].

W rzeczywistości zdjęcie powstało prawdopodobnie podczas Summer Jam at Watkins Glen w 1973 roku. Na fotografii widoczna jest matka jednego z internautów, który wrzucił zdjęcie do sieci, aby pokazać, jak w tamtych czasach wyglądała. Zatem faktycznie dziewczyna ze zdjęcia nie ma z Krystyną Pawłowicz nic wspólnego.

https://twitter.com/Antiselfist

ZOBACZ TAKŻE:

1. Prezenterka TVP apeluje: drugiej połówki szukajcie w kościele

2. Pani Lidia, kobieta która steruje Rydzykiem? Zaskakujące powiązania

3. Aneta Kręglicka dała popis. Ohydna wypowiedź na temat molestowanych kobiet

4. Opiekun koła przyjaciół Radia Maryja miał wykorzystywać nieletnich. Został aresztowany

5. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii

6. Będziemy płacić podatek od grzechu? Nowa danina opustoszy nam portfele