Krystyna Pawłowicz
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 2 Listopada 2019

Krystyna Pawłowicz powraca i straszy apokalipsą. Boicie się?

Krystyna Pawłowicz przejście na polityczną emeryturę zapowiedziała na długo przed wyborami parlamentarnymi. O słynącej z ciętego, często pełnego nienawiści języka posłance, w konsekwencji zrobiło się ostatnio cicho. Teraz powraca.

Krystyna Pawłowicz po latach politycznej kariery zdecydowała się przejść na emeryturę. Choć nie zobaczymy jej już w Sejmie, wiele wskazuje na to, że była posłanka nie da nam o sobie zapomnieć. Po chwili względnego spokoju powróciła na Twittera.

Krystyna Pawłowicz straszy apokalipsą

Profesor postanowiła wyrazić opinię na temat ekologów i osób LGBT, które, jak możemy zakładać, uważa za jeden konglomerat światopoglądowy. "Eko-ideolo-terroryści" mają doprowadzić do zagłady ludzkości. Zachowujemy oryginalną pisownię.

- Eko-ideolo-terroryści ZŁEGO wymuszają wbrew planom DOBREGO likwidację życia na Ziemi Zwalczają biblijne „czynienie sobie Ziemię poddaną”,forsują sprzeczne z naturalnymi prawidłami nakazy utrudniające przeżycie całego ludzkiego gatunku.Utrudniają nam życie,pchają na zagładę... - zaczyna swój wywód Pawłowicz.

Następnie profesor postanowiła, w charakterystyczny dla siebie sposób, odnieść się do głosów mówiących o pozostawianym przez ludzi śladzie węglowym.

- ZŁY lansuje homo, czyli nagania do zakończenia życia kolejnych pokoleń.. Eko-głupcy wprowadzają już modę na ograniczenie narodzin dzieci,zakazy hodowli zwierząt,bo im tlenu zabraknie... Ale po co im ten tlen,skoro w piekle do życia potrzebna im tylko siarka.... ZŁY cieszy się ze swych eko i homo zastępów Czekają,aż ostatni Człowiek obdarzony Godością Boga szczeźnie na Ziemi z głodu,bo dał się Złemu przekonać,by NIE czynił sobie Ziemi poddaną i że w ogóle „życie jest złe”.. By NIE realizował Planu Życia lecz je w różny sposób zwalczał - napisała za pośrednictwem Twittera Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz na Twitterze