Krystyna Pawłowicz
Źródło:YouTube - Onet News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 9 Listopada 2019

Krystyna Pawłowicz oceniła wygląd noworodka partyjnego kolegi. O czymś zapomniała

Krystyna Pawłowicz bardzo aktywnie udziela się w swoich mediach społecznościowych, niezależnie czy pozostaje na politycznej emeryturze, czy też nie. Była posłanka PiS postanowiła skomentować wygląd nowonarodzonego dziecka swojego kolegi, Sebastiana Kalety, znanego przede wszystkim z roli przewodniczącego komisji ds. reprywatyzacji. Profesor z pewnością miała dobre intencje, ale efekt jest daleki od zamierzonego.

Sebastian Kaleta po raz drugi został ojcem. Wesołą nowiną postanowił podzielić się za pośrednictwem Twittera, co sprowokowało falę komentarzy, pełnych gratulacji i uprzejmości.

- Dzisiaj dzięki mojej ukochanej żonie przyszedł na świat nasz drugi synek - poinformował Kaleta.

Wyciągnęli zdjęcie Magdy Ogórek, którego nie publikowano. Trudno uwierzyćWyciągnęli zdjęcie Magdy Ogórek, którego nie publikowano. Trudno uwierzyćCzytaj dalej

Do wiadomości postanowiła dołączyć się Krystyna Pawłowicz. Trudno się dziwić, że polityk nie odpowiedział na jej komentarz.

Krystyna Pawłowicz komentuje wygląd noworodka

- Gratulację dla Państwa. Synek to wykapany Tata,ten sam podbródek i piękne zęby.. - napisała w komentarzu profesor.

Trudno nazwać słowa Pawłowicz szczerymi, mimo najlepszych chęci. Niemowlak nie ma zębów a z nawet najlepiej wykadrowanego zdjęcia, trudno byłoby wywróżyć, jak będzie wyglądał jego podbródek.

Sebastian Kaleta z dzieckiem

Krystyna Pawłowicz komentuje wygląd dziecka Sebastiana Kalety

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News