Krystyna Pawłowicz obraziła nastoletnią aktywistkę. (zdj. Il. ) ; Jakub Kamiński/EastnewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Jakub Kamiński/Eastnews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 31 Maja 2020

Krystyna Pawłowicz obraziła publicznie dziecko, nie ma żadnych granic. Wszystko udokumentowane

Krystyna Pawłowicz w skandaliczny sposób skomentowała działania nastoletniej aktywistki na rzecz klimatu. Swoimi krótkim wpisem rozgrzała opinię publiczną do czerwoności. Poszło o liderkę protestów proekologicznych - Gretę Thunberg.

Pandemia koronawirusa odsunęła problem ocieplenia klimatycznego na drugi plan. Zjawisko to wciąż stanowi realne zagrożenie nie tylko dla Polek i Polaków. W momencie, gdy Unia Europejska podejmuje radykalne działania celem walki o dobro naszej planety, sędzia Trybunału Konstytucyjnego postanowiła obrazić liderkę międzynarodowego protestu. Odpowiedziała w ten sposób na wpis wicemarszałka klimatów, w którym podważył istnienie kryzysu klimatycznego.

Szymon Hołownia bardzo wulgarnie, nikt się nie spodziewał. Chodzi o żonęSzymon Hołownia bardzo wulgarnie, nikt się nie spodziewał. Chodzi o żonęCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz obraziła nastoletnią aktywistkę

Wicemarszałek Senatu popełnił niemądrą wpadkę w mediach społecznościowych. Zasugerował, że globalne ocieplenie może wcale nie istnieć. Jako argument podał niskie temperatury, jakie przypadły na tegoroczny maj. Chwilę po opublikowaniu tweeta sędzia Trybunału Konstytucyjnego również odniosła się do tego tematu. "Skończyły się chwilowo fundusze na podróże starej-malutkiej..." - wyjaśnia była posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
2. Gdzie znaleźć najtańsze truskawki? Ceny są o ponad połowę niższe, jednak jest jeden warunek

Krystyna Pawłowicz decyzją parlamentu zajęła stanowisko sędzi Trybunału Konstytucyjnego. Wspólnie ze Stanisławem Piotrowiczem wydaje wyroku w ważnych, dla Polek i Polaków sprawach. Z zasady apolityczna funkcja nie przeszkodziła polityczce, aby wyrazić swoją opinię na temat nastoletniej liderki międzynarodowego protestu. Jej wypowiedź spotkała się z dużym oburzeniem ze strony opinii publicznej.

Krystyna Pawłowicz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Nigdy wcześniej nie widzieliśmy niczego podobnego" - niepokojące wieści odnośnie inwazyjności koronawirusa
  2. Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  3. Warszawa. Ruszył kolejny Strajk Przedsiębiorców. Co tam się dzieje?
  4. Rząd nagle wprowadził bardzo ważne zmiany dotyczące każdego. Chodzi o komunikację miejską i konsekwencje
  5. Krystyna Pawłowicz w nocy opublikowała dziwne zdjęcia. Co jej się stało?
  6. Linie lotnicze idą na wojnę cenową. Także tanie. Bardzo popularny przewoźnik zapowiada obniżki cen o połowę

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News