Krystyna Pawłowicz zamieściła piosenkę swojego faworyta z "Mam Talent". Wikimedia Commons/Lukas PlewniaŹródło: Wikimedia Commons/Lukas Plewnia
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 30 Listopada 2020

Krystyna Pawłowicz obejrzała fragment "Mam Talent" i nie mogła się powstrzymać. Emocjonalna reakcja

Krystyna Pawłowicz przez swoje działania w czasie pełnienia funkcji posłanki, przyzwyczaiła obywateli do ciętego języka, uwag, które można by było określić mianem "nie na miejscu" i emocjonalnej gruboskórności. Nic bardziej mylnego - była posłanka, a teraz sędzia Trybunału Konstytucyjnego, postanowiła pochwalić się nagraniem swojego faworyta z "Mam Talent".

Chodzi o wideo Marcina Patrzałka, który nieomal dotarł do finałów amerykańskiej, oryginalnej wersji programu.

Uczestniczka Uczestniczka "Rolnik szuka żony" odmówiła rolnikowi. Rodzice oburzeni, jak śmiała powiedzieć "nie"Czytaj dalej

Krystyna Pawłowicz udostępniał nagranie z "Mam Talent"

O ile Krystynę Pawłowicz kojarzy się raczej z ostrych wypowiedzi, o tyle ostatnio postanowiła pokazać wrażliwość swojej duszy. Na swoim Twitterze zamieściła wpis, w którym zachwyciła się grą na gitarze jednego z uczestników amerykańskiego "Mam Talent". Był to Marcin Patrzałek, dwudziestoletni Polak z Kielc, który znany jest Polakom również z jednego z muzycznych show.

Uzdolniony gitarzysta ujął swoją grą nie tylko panią Pawłowicz, ale również jury programu i omal nie dostał się do jego finału, prezentując wcześniej swoje niesamowite umiejętności w doskonałym występie, za co pochwalił go nawet ostry jak brzytwa Simon Cowell, pomysłodawca programu

- Inne świetne wykonanie gitarowe „chłopaka z Polski” Marcina PATRZAŁKA z amerykańskiego Mam Talent - pisała na swoim Twitterze była posłanka. 

To nie pierwszy raz, kiedy Pawłowicz na swoim Twitterze zamieszcza ulubione piosenki - robi to często, dzieląc się również najlepszymi według niej utworami ze swoimi obserwującymi. To nie był też pierwszy raz, kiedy posłanka zachwycałaby się Patrzałkiem - jego zmagania w "Mam Talent" obserwowała już od dawna, a teraz gorąco kibicuje młodemu muzykowi w jego karierze.

Dziennikarze pytają o majątek Marty Kaczyńskiej. Jak wygląda naprawdę?Dziennikarze pytają o majątek Marty Kaczyńskiej. Jak wygląda naprawdę?Czytaj dalej

Marcin Patrzałek - talent na emigracji

Publiczność poznała go w "Must be the Music", gdzie wystąpił mając zaledwie 12 lat. Wtedy jego talentem zachwycił się Adam Sztaba, ale chłopiec nie awansował wtedy dalej. Wrócił parę lat później i pozamiatał konkurencję, wygrywając w dziewiątej odsłonie telewizyjnego show. 

Potem w 2018 roku pojawił się... we Włoszech. Tam wziął udział w programie "Tu Si Que Vales" - tam jurorzy i widzowie ocenili, że to właśnie jemu należy się wygrana w postaci 100 tys. euro

Następnym kierunkiem były Stany Zjednoczone - w amerykańskim "Mam Talent" pojawił się, zachwycając jurorów pomieszaniem Beethovena i System of a Down.

- Wywołałeś naszą reakcję beż żadnej otoczki wokół siebie. Jesteś tylko ty, gitara i kilka kabli. To pokazuje nam, jak ogromny masz talent. Nie ma wątpliwości. Jesteś jednym z lepszych muzyków, których słyszałem - mówił o nim wtedy Simon Cowell. 

Mimo tego, że nie dostał się do finałów, jego kariera rozkwitła, a młody muzyk podpisał kontrakt z gigantem Sony Music. Teraz czeka go wydanie pierwszego krążka. 

- Jestem ogromnie podekscytowany, bo podpisać kontrakt z wytwórnią światową nie jest to łatwa rzecz - powiedział w wywiadzie z Radiem Kielce. 

Teksty wybrane dla Ciebie:

Szerokiej publiczności będzie teraz znany jako "Marcin" i to pod jedynie swoim imieniem wypromuje pierwszą płytę. Można przypuszczać, że kiedy tylko pojawi się ona na rynku, Krystyna Pawłowicz natychmiast o tym poinformuje. 

źródło: [kobieta.wp.pl][muzyka.interia.pl]

wtv.pl - portal informacyjny"Zepsuli dzieciom zabawę". "Wiadomości" TVP w końcu przyznały, że Polska przegrała Eurowizję Junior, ale nie mogło zabraknąć uszczypliwościCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach: