Krystyna Pawłowicz opublikowała szereg rodzących liczne pytania zdjęć.. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWSŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 30 Maja 2020

Krystyna Pawłowicz w nocy opublikowała dziwne zdjęcia. Co jej się stało?

Krystyna Pawłowicz i jej aktywność na Twitterze mogłyby posłużyć za materiały do pracy naukowej. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego obiecywała już zerwanie z mediami społecznościowym, po czym powróciła, wytrzymawszy zaledwie cztery dni. Przed dwoma tygodniami była posłanka PiS – ni stąd, ni zowąd – zaczęła raczyć nas nagraniami tańczących par. Dzisiejszej nocy opublikowała zaś dość zagadkowe zdjęcia... polskich pszczół.

Na pierwszej fotografii, opublikowanej tuż po północy, widzimy pszczołę zbierającą nektar. Kilka chwil wcześniej Pawłowicz pytała użytkowników internetu "co zrobić,by zamiast napisu pojawiło się zdjęcie". Otrzymawszy odpowiedź, odparła: "Dziękuję,wstawię to zdjęcie zamiast mojego napisu".

"Bez pracy nie ma kołaczy...", zapewniała kilka chwil później sędzia TK. Dziwne "pszczelarskie" zjawisko potrwało jeszcze jakiś czas.

Ministerstwo Zdrowia w pierwszym dniu znoszenia obostrzeń przekazało przykre dane. Co dalej?Ministerstwo Zdrowia w pierwszym dniu znoszenia obostrzeń przekazało przykre dane. Co dalej?Czytaj dalej

Krystyna Pawłowicz: "Żarty. Ale zdjęcia ładne"

Kolejne zdjęcie pszczoły Krystyna Pawłowicz okrasiła podpisem "To dająca miód chyba Apis mellifera, nie mylić z jadowitą Vespa mandarinia". Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości ciągnęła dalej: "To, może to jakaś inna odmiana pszczoły i może sądząc z wyglądu taka miła nie jest jak ta na zdjęciu niżej. Ale zdjęcie ładne".

Następnie przyszła kolej na pszczołę-Polkę. "A to pszczoła z Podlasia, dobrze wychowana,skrzydełka trzyma »po sobie«,nie rozpycha się", przekonywała Pawłowicz.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Duchowny skrzywdził Martę na śmietniku, wracała do domu w koszmarnym stanie. Najstraszniejszy opisany przypadek
2. Twoja emerytura w czerwcu będzie wyliczona na dużo korzystniejszych warunkach. ZUS zdradził plany

Wpis Krystyny Pawłowicz

Rodzące liczne pytania nocne wpisy Krystyny Pawłowicz okazały się... żartem. "Uwaga, to wszystko o pszczołach poniżej to – w trudnej sytuacji wokół – moje żarty... Nic a nic nie znam się na pszczołach, osach, trutniach ani szerszeniach w typie vespa mandarinia... Ale zdjęcia ładne...". Na komentarz jednego z użytkowników Twittera, który docenił poczucie humoru byłej posłanki, dodając, że nie podejrzewał jej o tak wyszukany dowcip, Pawłowicz odparła: "Pewnie stale ma Pan włączony TVN...".

Jak oceniacie nocne przejawy poczucia humoru pani profesor?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne ulewy w siedmiu województwach. IMGW ostrzega przed niebezpiecznymi warunkami
  2. Spłonęło BMW na Moście Północnym
  3. Gdańsk: Fałszywi policjanci, barykadowanie, gigantyczna bijatyka. Zatrważające sceny, wszystko w biały dzień
  4. Jacek Kurski jednak zostanie odwołany ze stanowiska prezesa TVP. Kuriozalny zwrot akcji
  5. Iwona Wieczorek może zostać niebawem odnaleziona? Nowe informacje w głośnej sprawie
  6. Tragiczne odkrycie na plaży w Gdyni z samego rana. Był bardzo młody

Źródło: twitter/@KrystPawlowicz

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News