Krystyna Pawłowicz Twitter. YouTube / publicystykatvp
Źródło: YouTube / publicystykatvp
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 29 Lutego 2020

Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. "Coś okropnego"

Krystyna Pawłowicz wielokrotnie zaznaczała, że zamierza całkowicie wycofać się z Twittera. Niedawno zrobiła jednak w tej kwestii wyjątek. Za pośrednictwem platformy społecznościowej wyraziła niezadowolenie z projektu pomnika, który wkrótce stanie w stolicy.

Krystyna Pawłowicz, kiedy jeszcze pracowała jako posłanka na Sejm RP, pozostawała bardzo aktywna na swym profilu na Twitterze. Polityk ostatecznie podjęła decyzję o wycofaniu się z medium i przyglądaniu się temu, co się tam dzieje, "tylko w charakterze obserwatora". Było to powodowane głównie zmianą stanowiska działaczki - obecnie pozostaje bowiem sędzią Trybunału Konstytucyjnego.

Nie ma pieniędzy na dodatkowe emerytury? Zdumiewające doniesieniaNie ma pieniędzy na dodatkowe emerytury? Zdumiewające doniesieniaCzytaj dalej

Słowa danego w kwestii Twittera Pawłowicz jednak nie dotrzymała. Wyjątek zrobiła między innymi dla rzecznika stołecznego ratusza, Kamila Dąbrowy. Ten opublikował bowiem w medium społecznościowym projekt pomnika Bitwy Warszawskiej, który wyraźnie nie przypadł do gustu byłej posłance.

Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała w roli cichego obserwatora

- Sąd konkursowy wybrał pracę pracowni architektonicznej Mirosława Mizio. Będzie to 23-metrowy monument z fontanną. Gratuluję zwycięzcom i jurorom - napisał Dąbrowa, pokazując wizualizację pomnika.

- Coś okropnego... - odpowiedziała krótko Pawłowicz.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Co łączy Martę Kaczyńską z Dudą? Sekrety ich relacji, o których nikt nie mówi
2. Szpital Bródnowski ograniczył działanie SORu. Dezynfekcja po pacjencie

Co ciekawe, nie był to jedyny komentarz działaczki w tej sprawie. Sędzia odpowiedziała także na komentarz Andrzeja Pawlikowskiego, który nazwał projekt "nieco intrygującym". Dodał także, iż "próbuje znaleźć jakieś wspólne symbole nawiązujące do tamtego tragicznego okresu".

- Szkoda czasu, nie znajdzie pan... - odpowiedziała mu Krystyna Pawłowicz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wspaniałe wyniki Kamila Stocha w Lahti. Polak faworytem konkursu
  2. Emerycie, sprawdź swój przelew z ZUS. Na twoje konto trafi większe świadczenie
  3. Kierowca Porsche ranił kobietę i uciekł z miejsca zdarzenia. Żenująca postawa służb
  4. Niepokojące informacje na temat zdrowia papieża Franciszka. Kolejny dzień, w którym odwołał audiencję, powodem ma być kaszel i katar
  5. Nagranie z przerażającej sytuacji na drodze. 20-latek gnał busem
  6. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek

Źródło: WP