Krystyna Pawłowicz w niewybrednych słowach oceniła urodę politycznej rywalki.. www.polen-heute.de (Wikipedia/Lukas Plewnia)Źródło: www.polen-heute.de (Wikipedia/Lukas Plewnia)
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 25 Lipca 2020

Cios poniżej pasa. Krystyna Pawłowicz okrutnie zakpiła z urody swojej politycznej przeciwniczki, przypominamy

Krystyna Pawłowicz najwyraźniej coraz swobodniej czuje się w internetowym świecie. Przytyki byłej posłanki stosowane wobec osób nieprzychylnych obozowi rządzącemu nie dziwią już zapewne użytkowników Twittera. Przed dwoma laty sędzina Trybunału Konstytucyjnego postanowiła uraczyć nas niewybrednym komentarzem na temat urody swej byłej politycznej rywalki.

Przypomnijmy, że w styczniu bieżącego roku związana z obozem Prawa i Sprawiedliwości była posłanka poinformowała o swej rezygnacji z czynnego korzystania z Twittera w związku z pełnioną przez siebie funkcją w Trybunale Konstytucyjnym. Pawłowicz wykazała się jednak sercem i, postanawiając nie skąpić użytkownikom możliwości doświadczania radości płynącej z obserwowania jej wpisów, powróciła na ukochaną platformę po zaledwie czterech dniach.

Co wiemy o żonie Jacka Kurskiego? Kilka zaskakujących faktów, które mogą zmienić perspektywę wieluCo wiemy o żonie Jacka Kurskiego? Kilka zaskakujących faktów, które mogą zmienić perspektywę wieluCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz: "To pani Krzywonos u makijażystki"

Choć tweety byłej posłanki nierzadko nawiązują do politycznej sceny, Krystyna Pawłowicz twierdzi uparcie, że "polityką sie nie zajmuje". Nieco inaczej rzecz przedstawiała się przed dwoma laty, gdy w mało elegancki sposób członkini TK porównała krążącą po internecie fotografię ukraińskiej sędziny do swojej politycznej przeciwniczki.

Ksiądz Natanek, który twierdzi, że ma numer telefonu do Boga, prowadzi sektę? Nazywają się rycerzami, porażające doniesieniaKsiądz Natanek, który twierdzi, że ma numer telefonu do Boga, prowadzi sektę? Nazywają się rycerzami, porażające doniesieniaCzytaj dalej

"Sędzia z Ukrainy. Doceńcie Gersdorf. Zdjęcie znalezione na FB", czytamy we wpisie jednego z użytkowników Twittera. Przypomnijmy, że wspomniana Małgorzata Gersdorf nie cieszy się przesadnym uznaniem zwolenników partii rządzącej. Dość powiedzieć, że w grudniu ubiegłego roku Andrzej Duda stwierdził, że jest mu wstyd za prezes Sądu Najwyższego, która nowelizację ustaw sądowych nazwała "ustawą kagańcową".

Małgorzata Gersdorf porównania do ukraińskiej sędziny.

Na wpis stosunkowo szybko zareagowała niezajmująca się obecnie polityką Krystyna Pawłowicz, jednocześnie nie przepuszczając okazji, by ocenić urodę Henryki Krzywonos. "Niemożliwe", czytamy we wpisie sędziny Trybunału Konstytucyjnego, "to raczej pani Krzywonos u makijażystki przed wpuszczeniem jej na wizję w TVN. Trochę z tym przedobrzyli".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Od dziś zmiany w obostrzeniach. Jest nowy dystans społeczny oraz limity
 

Krystyna Pawłowicz o Henryce Krzywonos.

Przypomnijmy, że Krzywonos była działaczką opozycyjną w czasach PRL. Z ramienia Platformy Obywatelskiej została wybrana posłanką VIII i IX kadencji Sejmu RP. W wyborach z roku 2019 związana z Koalicji Obywatelską polityk otrzymała przeszło 14 tys. głosów.

Na wpis ówczesnej posłanki Prawa i Sprawiedliwości obojętni, rzecz jasna, nie pozostali użytkownicy Twittera. "Pośmiejmy się zatem, Pani Krystyno", apeluje jedna z komentujących. Wobec wzmianki o "bogini piękna" Pawłowicz odparła z kolei, że i owszem, prosząc, by obyło się bez pochlebstw, bo "i tak wyrok będzie skazujący".

Krystyna Pawłowicz o Henryce Krzywonos.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje aktorka znana z seriali TVP i ”Misia”. Mąż przekazał smutną wiadomość
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Śmiertelny wypadek w polskich górach. Do akcji wkroczył śmigłowiec

Źródło: Twitter