Na Twitterze Krystyny Pawłowicz pojawił się zastanawiający post. Jan Bielecki/East NewsŹródło: Jan Bielecki/East News
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 25 Stycznia 2021

Krystyna Pawłowicz kpi na Twitterze i pokazuje zdjęcia. "Faceci kompletnie zniewieścieli, a idzie wojna"

Kolejne wypowiedzi Krystyny Pawłowicz w mediach społecznościowych przyciągają niezmienną uwagę. Niestety nie z powodu ich merytorycznych wartości, a zwyczajnie kontrowersyjnymi tezami prezentowanymi przez sędzię Trybunału Konstytucyjnego. Tym razem na celowniku byłej posłanki Prawa i Sprawiedliwości znaleźli się wszyscy mężczyźni, którzy nie ubierają się jak "prawdziwi mężczyźni". Najbardziej dziwi jednak zdanie mówiące o tym, że w naszym kierunku "idzie wojna".

  • Na Twitterze Krystyny Pawłowicz opublikowany został post, gdzie sędzia TK ocenia waleczność mężczyzn na podstawie ich wyglądu
  • Fotografia użyta do zobrazowania szkodliwej tezy to trzy zdjęcia z pokazu mody
  • Była posłanka PiS prócz oceniania stylu mężczyzn zapowiedziała również rychły konflikt zbrojny

Jakiś czas temu Krystyna Pawłowicz zapowiadała, że zdecyduje się na opuszczenie Twittera. Tak się jednak nie stało (więcej na ten temat przeczytasz >TUTAJ<) i do dziś podziwiać można jej zaskakujące wpisy na tej platformie społecznościowej.

Wczoraj na koncie Krystyny Pawłowicz pojawiło się zdjęcie z jednego z pokazów mody. Komentarz sędzi Trybunału Konstytucyjnego rozpoczął dyskusję, której tak naprawdę nikt nie potrzebował.

Moda i Krystyna Pawłowicz, takiego połączenia mało kto się spodziewał

Niestety w świecie Krystyny Pawłowicz, który oczywiście przepełniony jest chrześcijańskimi wartościami, w tym miłością do bliźniego, nie brakuje miejsca na ocenianie innych. Wydawanie wyroków i opinii przychodzi sędzinie łatwo nie tylko w pracy, również prywatnie nie przestaje wskazywać innym "jedynego, słusznego toru".

W niedzielę Krystyna Pawłowicz postanowiła podzielić się z obserwatorami swoimi spostrzeżeniami na temat mężczyzn. Do zobrazowania swojej tezy wybrała trzy fotografie z pokazu mody. W rzeczywistości sędzi TK nie istnieje coś takiego jak kategoria mody wybiegowej, traktowanej nieco bardziej, jako sztuka.

Prawie 19 tys. Polek i Polaków bez prądu, gigantyczne korki i setki interwencji. Śnieżyce spowodowały ogromne problemyPrawie 19 tys. Polek i Polaków bez prądu, gigantyczne korki i setki interwencji. Śnieżyce spowodowały ogromne problemyCzytaj dalej

Równie dużym zaskoczeniem jest fakt, że była posłanka Prawa i Sprawiedliwości rozpoczęła dyskusję na temat tego, kto i co powinien nosić. Oczywiście wydaje się, że takie światopoglądowe dysputy wyczerpały temat w momencie, gdy kobiety wywalczył sobie prawo do pełnoprawnego porzucania sukien i wchodzenie w "męskie" spodnie.

Krystyna Pawłowicz tak nie uważa i jak widać, jej pogląd stoi w linii ze wszystkimi, którzy uważają, iż to, co założymy na siebie rano to sprawa innych ludzi. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego postanowiła ocenić waleczność i odwagę mężczyzn poprzez to, w co są ubrani.

Mężczyźni okiem Krystyny Pawłowicz

- Ciekawe,że w tym lewym szaleństwie,to faceci na siłę chcą się upodobnić do kobiet i robią z siebie pośmiewisko. Baby nie chcą być facetami i se wąsów nie przyczepiają. Ani innych gadżetów.. Faceci kompletnie zniewieścieli.. - orzekła Krystyna Pawłowicz na Twitterze.

Na sam koniec wpisu dodała jeszcze tajemnicy "a idzie wojna...". Oczywiście abstrahując od absurdalnego, oceniającego oraz szkodliwego wydźwięku wypowiedzi sędzi TK na temat wyborów modowych mężczyzn, to wróżba nadciągającego konfliktu zbrojnego oraz ocenianie profesjonalizmu po czyimś wyglądzie wydaje się wyjątkowo niedojrzała.

Uważajcie w co się ubieracie, bo jak widać można z tego wiele wyczytać

Wszystko wskazuje na to, że sędzia Krystyna Pawłowicz posiada niezwykle rzadki dar czytania ludzi niczym otwartej księgi. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości zdecydowała bowiem na skomentowanie własnego wpisu i uzmysłowienie swoim obserwatorom, iż z tego, jak wyglądają przedstawieni przez nią mężczyźni, jasno widać, iż nie posiadają oni umiejętności obsługi wyrzutni rakietowych.

Krystyna Pawłowicz

Źródło: screen Twitter.com/KrystPawlowicz

Na szczęście w przypadku konfliktu zbrojnego, który przepowiadany jest przez sędzię Trybunału Konstytucyjnego, jest do zajęcia wiele funkcji — nie tylko tych przy obsłudze ciężkiego sprzętu. Pozostaje mieć nadzieję, że komisje odpowiedzialne za ocenianie zdolności poszczególnych wojskowych kierują się innymi wyznacznikami niż Krystyna Pawłowicz.

Źródło: Twitter.com/KrystPawlowicz

Artykuły polecane przez redakcję WTV: