Krystyna Pawłowicz. (zdj. Il. ) ; Jakub Kamiński/Eastnews
Źródło: (zdj. Il. ) ; Jakub Kamiński/Eastnews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 24 Września 2020

Piekło zamarzło. Krystyna Pawłowicz broni publicznie Lecha Wałęsy

Krystyna Pawłowicz postanowiła ponownie uaktywnić się na Twitterze. Była posłanka, co ciekawe, stanęła w obronie swojego politycznego przeciwnika. Zaskakujący wpis sędzi Trybunału Konstytucyjnego obiegł media społecznościowe. Takiej sytuacji w Polsce jeszcze nie było.

Lech Wałęsa zmaga się z wieloma chorobami. Stan zdrowia byłego prezydenta nie jest najlepszy. Senior wciąż jednak jest w stanie stabilnym. Regularnie odwiedza sanatoria oraz poddaje się zabiegom zdrowotnym. Osoby, które prowadzą jego profil na Facebooku, postanowiły pokazać opinii publicznej, co dzieje się z Wałęsą. Na zdjęciach widzimy półnagiego założyciela Solidarności, który wypoczywa w wannie oraz spożywa zdrowe posiłki. Wywołało to reakcję ze strony internautów oraz komentatorów bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Krystyna Pawłowicz postanowiła zabrać głos w sprawie swojego politycznego oponenta.

Prowadząca Prowadząca "Nasz nowy dom" bardzo martwi się o swoje dziecko. Media mówią o kryzysieCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz stanęła w obronie Wałęsy. Upomniała znanego dziennikarza

Ujęcia z profilu Lecha Wałęsy zostały umieszczone na Twitterze przez dziennikarza "DoRzeczy". Marcin Makowski, bo o nim mowa, pokazał swoim obserwatorom fotografie byłego prezydenta. "Powiedzcie, jak można nie być fanem facebookowego konta Lecha Wałęsy?" - zapytał we wpisie. Krystyna Pawłowicz upomniała redaktora. Wskazywała, że życie prywatne osób publicznych nie powinno być obiektem niepochlebnych komentarzy.

Setki osób zostaną bez grosza, skrajnie niepokojące doniesienia. Carrefour nie pozostawia wątpliwościSetki osób zostaną bez grosza, skrajnie niepokojące doniesienia. Carrefour nie pozostawia wątpliwościCzytaj dalej

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego postanowiła stanąć w obronie byłego prezydenta. Wskazała, że nie należy fotografować polityka, gdy ten poddaje się zabiegom zdrowotnym. Pawłowicz za pośrednictwem Twittera postanowiła wyjść poza podziały polityczne. "Niezależnie jak się ocenia Lecha Wałęsę, to robienie mu zdjęć w czasie trwania jego zabiegów zdrowotnych, w różnych niezręcznych sytuacjach, robionych zapewne przez obsługę, jest bardzo nieetyczne..." - zadeklarowała Krystyna Pawłowicz.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czołowy dziennikarz TVP Info ordynarnie o koleżance po fachu. Wytknęła mu kłamstwo
2. Najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić swojemu organizmowi zaraz po przebudzeniu. Chodzi o jedzenie i picie
3. "Doda też zarabia ciałem". Przed premierą "Dziewczyn z Dubaju" piosenkarka poddana ostrej krytyce

Krystyna Pawłowicz wielokrotnie padała ofiarą wulgarnych ataków. Skandaliczna działalność byłej posłanki wywołaływała lawinę komentarzy, które odnosiły się do jej życia prywatnego. Złośliwi internauci komentowali jej urodę oraz stan cywilny. Działanie to również nie przypadło do gustu niektórym politykom opozycji. Część z nich wskazywała, by krytykować Krystynę Pawłowicz za jej działalność publiczną, a nie za sposób, w jaki prowadzi swoje życie.

Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz

Źródło: [Twitter/Krystyna Pawłowicz]

Wszyscy byli w błędzie? Fatalne wieści dla emerytów, mogą stracić niemałe pieniądzeWszyscy byli w błędzie? Fatalne wieści dla emerytów, mogą stracić niemałe pieniądzeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Powstaje ogrodzenie na polskiej granicy. Budowa już ruszyła
  2. Warszawski miliarder ma nową dziewczynę. Dzieli ich 48 lat ... Kim jest Patrycja Tuchlińska?
  3. Niepełnosprawny pan Kazimierz wypadł z wózka, podczas nagrań, o pomoc prosił zdecydowanie zbyt długo. Porażająca sprawa nagłośniona przez Polsat
  4. Po wejściu do mieszkania sprawdź jedną rzecz. Złodzieje mają nowy sposób
  5. Magdalena Ogórek wolałaby nie wspominać o starym nagraniu. Okrąża internet
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodem