Krystyna Pawłowicz podczas uroczystości wręczenia zaświadczeń o wyborze nowo wybranym posłom.. Wikimedia Commons/Adrian Grycuk (CC BY-SA 3.0 PL)Źródło: Wikimedia Commons/Adrian Grycuk (CC BY-SA 3.0 PL)
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 23 Listopada 2020

"Wyspałam się i zdecydowałam". Krystyna Pawłowicz podzieliła się ze światem wiadomością, o którą nikt nie pytał

Sędzina Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz zdecydowała się uspokoić fanów, odpowiadając na niezadane pytanie. "Zostaję tutaj", obwieściła pani profesor, kontynuując tym samym historię ze swą ukochaną platformą.

"Krystyna Pawłowicz" i "Twitter" to pojęcia, które ostatnimi czasy rzadko pojawiają się osobno. Owa relacja jest tyleż płomienna, co problematyczna. Tak oto raz na jakiś czas była posłanka Prawa i Sprawiedliwości zdaje się przeżywać załamanie i planuje odejść z platformy.

Tuż przed północą sędzina Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej obwieściła, że zdecydowała się założyć konto innej stronie.

Najpierw zrezygnowała z Dzień Dobry TVN, teraz wyprowadziła się z Warszawy. Co się dzieje u Kingi Rusin?Najpierw zrezygnowała z Dzień Dobry TVN, teraz wyprowadziła się z Warszawy. Co się dzieje u Kingi Rusin?Czytaj dalej

"No, założyłam konto na tym Parler.com. Będę głównie na TT, a czasem na Parlerze. Adres i zdjęcia tam mam takie same jak tutaj", przekazał Pawłowicz. W komentarzach pod wpisem dodała, że decyzja ma pewien związek z "ciekawością innego świata, bez cenzurowania".

"Wyspałam się i zdecydowałam"

"Ale nie wiem, czy za jakiś czas nie skasuję tam konta, bo trudno funkcjonować w rozdwojeniu. Jednak na tt jest przejrzyściej i szybciej", sprecyzowała dwie godziny później. Po czym zapowiedziała: "Na razie popatrzę".

DZISIAJ GRZEJE:
1. Czy Kościół powinien płacić podatki, jak wszyscy inni?
2. Sklepy będą zamknięte przez ponad trzy dni. Dawno już nie było podobnej sytuacji
3. Tadeusz Rydzyk przerwał milczenie. Miał mówić o uczelni, a grzmiał o aborcji i LGBT

Tak oto internet wstrzymał oddech na kilka wyjątkowo długich godzin. Nad ranem profesor Pawłowicz powróciła jedynak na Twittera i, jak sama twierdzi – wyspana, zdecydowała, że zostaje na "lewackim Twitterze".

Wojna przecież sama się nie wygra. "Trzeba jednak być na froncie", dodała była posłanka z ramienia PiS.

Krystyna Pawłowicz porównuje protestujące kobiety do zbrodniarzy wojennych

Trudno jednoznacznie stwierdzić, jaki front miała na myśli sędzina TK. Patrząc na wczorajsze wpisy Pawłowicz, można przypuszczać, że mowa o walce ze szkodliwym, niosącymi śmierć ideologiami, którymi co jakiś czas straszy nas konserwatywna w swych poglądach część społeczeństwa.

Sławomir Świerzyński mu nie wybaczy. Stanął na środku sklepu i zaczął kpić z lidera Bayer FullSławomir Świerzyński mu nie wybaczy. Stanął na środku sklepu i zaczął kpić z lidera Bayer FullCzytaj dalej

Przypomnijmy, że wczoraj pani profesor postanowiła uraczyć nas grafiką oraz komentarzem, w którym protestujące kobiety porównała do zbrodniarek wojennych.

Była posłanka udostępniła wpis, w którym na twarze strażniczek niemieckich obozów z czasów II wojny światowej naniesiono czerwone błyskawice, oficjalny symbol Strajku Kobiet. "Nie żyją już, niektóre powieszone.. Ale ten wulgarny, opętańczy styl dręczenia innych kobiet niestety wciąż w różnych miejscach trwa..", napisała na Twitterze.

W kolejnym wpisie sędzina TK pisała z kolei o panującym obecnie "opętaniu zabijaniem". Więcej o sprawie TUTAJ.

źródło: Twitter/@KrystPawlowicz

Produkty za darmo, 3 i 2 zł. Lidl z niezwykłą ofertąProdukty za darmo, 3 i 2 zł. Lidl z niezwykłą ofertąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Padła propozycja limitu osób przy wigilijnym stole. Nowy projekt obostrzeń
  2. Rozgrzewa i wzmacnia odporność. W klika chwil zrobisz syrop do herbaty na bazie imbiru i cytryny
  3. Scheuring-Wielgus ma problem z policją? Domaga się przeprosin "Spotkamy się w sądzie"
  4. Edyta Górniak chce uciec przed szczepieniami z kraju. Ma zabrać ze sobą syna
  5. Urodziłam dziecko z gwałtu, a państwo nie dało mi nawet na pieluchę. Niedawno znów zostałam zgwałcona (Reportaż)
  6. Nowe restrykcje na Boże Narodzenie. Ministerstwo zdrowia za granicą wprowadza ograniczenia dla przyjezdnych
  7. Uwaga, znany bank ostrzega. Klienci OLX zagrożeni, z kont znikają wszystkie oszczędności