Krystyna Pawłowicz nie uniknęła wpadki, odwołując się do inicjatywy Kampanii Przeciw Homofobii.. Wikimedia Commons/Lukas Plewnia (cc-by-sa-2.0)Źródło: Wikimedia Commons/Lukas Plewnia (cc-by-sa-2.0)
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 24 Września 2020

Krystyna Pawłowicz przyłapana na spektakularnej wpadce. W sieci nic nie ginie, musiała się tłumaczyć

Krystyna Pawłowicz, po kilku tygodniach względnie cichej działalności na Twitterze, krytycznie odniosła się do inicjatywy Kampanii Przeciw Homofobii, której efektem było zaprezentowanie iluminacji "Stop »strefom wolnym od LGBT« w Polsce!" na budynku Komisji Europejskiej. Była posłanka PiS nie uniknęła jednak poważnej wpadki.

Działalność Krystyny Pawłowicz na Twitterze dostarczyła mediom materiałów do setek artykułów, a w przyszłości zaowocuje być może obszerną publikacją opisującą poczynania sędziny Trybunału Konstytucyjnego na swej ukochanej platformie. Po obrażaniu tańczących par czy trudnych do wytłumaczenia nawiązaniach do pracowitych pszczół była posłanka Prawa i Sprawiedliwości przez kilka dni raczyła nas polskimi utworami, skupiając się na dokonaniach Tadeusza Nalepy. Tym razem Pawłowicz uderzyła jednak w poważniejsze tony, nie unikając przy tym wyraźnej wpadki.

Polska, XXI wiek. 23 lata był niewolnikiem, odbito go wychudzonego i przerażonegoPolska, XXI wiek. 23 lata był niewolnikiem, odbito go wychudzonego i przerażonegoCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz: "Jestem obywatelem chorej Unii Europejskiej"

W opublikowanym dziś wpisie sędzina TK odniosła się do artykułu portalu wpolityce.pl, w którym opisywał on działania Kampanii Przeciw Homofobii, za sprawą których na budynku Komisji Europejskiej pojawiła się iluminacja z napisem "Stop »strefom wolnym od LGBT« w Polsce!", a polskie godło okraszono tęczowym tłem. Całość rozwścieczyła rzecz jasna zarówno prawicowe media, jak i konserwatywnych polityków. Do akcji wkroczyła również pani profesor Pawłowicz.

Absurdalna wpadka w serialu Absurdalna wpadka w serialu "Klan", widzowie byli zdumieni. Naprawdę nikt wcześniej nie zauważył?Czytaj dalej

Była posłanka PiS nawiązała m.in. do rzekomych zabójstw dzieci oraz osób starszych, do których dochodzić ma u naszych zachodnich sąsiadów. "A ja jestem »citizen of« wielu państw UE,m.in.»of Norway« i »of Holland/Niderland«, gdzie ZABIJA SIĘ chore dzieci i osoby starsze, też wbrew ich woli... I AM a CITIZEN of SICK UE !!!!". Ostatnie zdanie należałoby tłumaczyć jako "jestem obywatelem chorej Unii Europejskiej".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czołowy dziennikarz TVP Info ordynarnie o koleżance po fachu. Wytknęła mu kłamstwo
2. Dopada cię jesienna chandra? Dodaj do kawy jedną porcję przyprawy, od razu poczujesz ulgę
3. "Doda też zarabia ciałem". Przed premierą "Dziewczyn z Dubaju" piosenkarka poddana ostrej krytyce

Problem polega na tym, że wspomniana przez Krystynę Pawłowicz Norwegia nie jest członkiem wspólnoty, na co szybko zwrócono uwagę w komentarzach. Sędzina TK niejako przyznała się do błędu, tłumacząc jednak, że kraj należy do Europejskiego Obszaru Gospodarczego, "w ramach którego faktycznie korzysta z wszelkich przywilejów UE, też rynków itp., wpłacając w zamian środki z tzw. Funduszu Norweskiego państwom UE, głównie na projekty lewackie".

Prowadząca Prowadząca "Nasz nowy dom" bardzo martwi się o swoje dziecko. Media mówią o kryzysieCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz o akcji polskich aktywistów.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tylko odbierzesz telefon. Potem możesz się nie wypłacić
  2. Brutalny atak w Żabce. Mężczyzna pobił właścicielkę sklepu
  3. Niepełnosprawny pan Kazimierz wypadł z wózka, podczas nagrań, o pomoc prosił zdecydowanie zbyt długo. Porażająca sprawa nagłośniona przez Polsat
  4. Po wejściu do mieszkania sprawdź jedną rzecz. Złodzieje mają nowy sposób
  5. Magdalena Ogórek wolałaby nie wspominać o starym nagraniu. Okrąża internet
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodem

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News