Krystyna Pawłowicz. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Źródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 23 Lipca 2020

Krystyna Pawłowicz prosi o pomoc. Sprawa jest poważna, nikt się nie spodziewał

Krystyna Pawłowicz umieściła na swoim koncie, na Twitterze niepokojący wpis. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego zaangażowała się w działalność charytatywną. Dzięki czujnej postawie byłej posłanki potrzebujący 60-latek z Łodzi ma szansę na uzyskanie pilnej pomocy.

Krystyna Pawłowicz od dłuższego czasu pełni funkcję sędzi Trybunału Konstytucyjnego. Zwolennicy partii opozycyjnych deklarują, że działanie to miało na celu odsunięcie na drugi plan skandalizującej działaczki Zjednoczonej Prawicy. Była posłanka nieustannie jednak pozostaje aktywna na Twitterze, gdzie regularnie komentuje bieżące wydarzenia społeczno-polityczne. Tym razem zamiast ostrych deklaracji i bulwersujących wpisów, Pawłowicz postanowiła przekazać pilny apel w sprawie potrzebującego 60-latka.

Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarłoCiotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarłoCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz prosi o pomoc: "Bardzo proszę osoby z Łodzi o POMOC panu"

Za pośrednictwem Twittera, sędzia TK przekazała prośbę o wsparcie dla 60-letniego mieszkańca Łodzi. "Bardzo proszę osoby z Łodzi o pomoc panu, proszę" - mogliśmy przeczytać we wpisie byłej posłanki. Jej apel spotkał się z reakcją wielu użytkowników mediów społecznościowych. W ostatnich dniach przekazano kolejne informacje w sprawie potrzbującego mężczyzny. Okazuje się, że udzielono mu niezbędnego wsparcia.

Watykan wytoczył proces księdzu z Polski, ponieważ polska prokuratura umorzyła sprawę. Sytuacja, jakiej nie byłoWatykan wytoczył proces księdzu z Polski, ponieważ polska prokuratura umorzyła sprawę. Sytuacja, jakiej nie byłoCzytaj dalej

Na Facebooku Agnieszka Piątkowska, która jest zaangażowana w pomoc na rzecz pana Leszka przekazała wiadomości w sprawie udzielonego mu wsparcia. Aktywistka wskazała, że mieszkaniec Łodzi, wspólnie z żoną zmagają się z poważnymi długami. Wbrew pozorom seniorzy nie oczekują wsparcia finansowego. Po zaspokojeniu najpoważniejszych potrzeb, chcą oni jedynie móc podjąć się uczciwej pracy. W swoim wpisie, Piątkowska wskazuje, że mężczyzna pocżatkowo szukał wymówek przed powrotem do zawodu. W wyniku rozmów oraz wspólnych starań udało się zaaktywizować go zawodowo.

"Byłam na spotkaniu z Panem Leszkiem i jego żoną. Historia tych Państwa wygląda tak, że posiadają dużo długów ponieważ nie stać ich było na opłaty oraz na bieżące naprawy domu. Pożyczki były brane mimo, że Pan Leszek pracował i był stały dochód. Mieszka z nimi również 27 letni syn, który pracuje, ale za najniższą krajową" - czytamy we wpisie Piątkowskiej na Facebooku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Alarm dla wszystkich. Są pozornie zdrowe, ich jedzenie powoli osłabia organizm

3. Emerycie, znamy już kwotę czternastej emerytury. Uśmiech na Twojej twarzy gwarantowany

"Za pierwszą potrzebę żona Pana Leszka wymieniła zmywarkę..oraz pomoc od prawnika, który pomoże w uzyskaniu wyższej grupy inwalidzkiej, aby otrzymać większe pieniądze. Pan Leszek zapytany o wizyty w zakładach bukmacherskich oraz proszenie o pieniądze i jedzenie pod sklepami, mimo że posiadał zatrudnienie zezłościł się i nie chciał o tym rozmawiać, ale przyznał się że tak robi" - deklaruje Agnieszka Piątkowska.

Krystyna Pawłowicz, która jako jedna z pierwszych informowała o kryzysie pana Leszka, z pewnością ociepliła swój wizerunek. W ostatnich dniach możemy zauważyć, że aktywność sędzi Trybunału Konstytucyjnego skupia się na pomaganiu biednym i potrzebującym. Ostatni wpis, jaki widzimy na Twitterze konserwatywnej działaczki, jest kolejnym apelem w sprawie ciężko chorej dziewczynki.

Krystyna Pawłowicz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Klin podatkowy coraz potężniejszy. Zarobisz 2 tys., a zabiorą 3,3 tys. zł
  2. Ognisko koronawirusa na budowie metra? Wszyscy pracownicy przeszli testy na COVID
  3. Były minister został zatrzymany. Śledztwo w toku, niespodziewany przebieg akcji
  4. Pitbull ma szczeniaki z husky. Ich wygląd zwala z nóg, wybuchowa mieszanka zachwyca i poraża jednocześnie, niesamowite
  5. Miał koronawirusa i poszedł na zakupy. Sąd wymierzył 60-latkowi surową karę
  6. Cała rodzina spała w namiocie. Nagle rozpoczął się koszmar, na oczach dziecka było o krok od tragedii

Źródło: [Twitter/Krystyna Pawłowicz/Facebook/Agnieszka Piątkowska]