Krystyna Pawłowicz ponownie zabrała głos w sprawie panującej epidemii.. flickr.com/Piotr DrabikŹródło: flickr.com/Piotr Drabik
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 23 Marca 2020

Krystyna Pawłowicz powraca w mocnym stylu. Oburzające słowa byłej posłanki

Krystyna Pawłowicz ponownie zabrała głos w sprawie stanu epidemii. W swoim wpisie na Twitterze wyraziła swoje obawy i zaprotestowała, uderzając w Rafała Trzaskowskiego, prezydenta Warszawy i zwracając się do niego bezpośrednio z apelem. O co poszło?

Od poniedziałku 23 marca, czyli od dzisiaj, zostały wprowadzone przez władze Warszawy zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. Działa ona teraz według weekendowego rozkładu jazdy. Zmiany obowiązują w większości linii autobusowych i tramwajowych, które jeżdżą wedle sobotniego rozkład jazda. Dotyczy to także metra, które kursuje teraz rzadziej. Wyjątkiem są tylko dodatkowe pociągi metra i pojazdy w godzinach szczytu. To wszystko, mimo dobrych intencji, ma niestety skutek odwrotny do zamierzonego, wywołuje poruszenie i oburzenie wśród mieszkańców.

Tragiczne doniesienia. Nie żyje ósma ofiara COVID-19 w PolsceTragiczne doniesienia. Nie żyje ósma ofiara COVID-19 w PolsceCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz apeluje do prezydenta Warszawy. "Naraża Pan moją rodzinę i innych mieszkańców! (...) ŻĄDAM!"

Decyzja władz miasta, za czym stoi sam prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, o wprowadzeniu zmian w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej, spotkała się z krytyką wielu mieszkańców stolicy. Ludzie wyrażają swoje niezadowolenie i opisują sytuacje, z jakimi się spotkali, udostępniając przy tym zdjęcia i nagrania z zatłoczonych autobusów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. 58-latek uciekł z kwarantanny. Policjanci po kilku godzinach znaleźli go w strasznym stanie, zadziwiająca historia
2. Tłok w komunikacji miejskiej, ludziom puszczają nerwy. "Gdzie jest szacunek dla ludzi. To igranie z ogniem".

Do sprawy, w typowym dla siebie ostrym stylu, odniosła się także była posłanka PiS i obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego, Krystyna Pawłowicz, która w swoim wpisie w mediach społecznościowych zwraca się bezpośrednio do prezydenta Warszawy. Apel jest mocny i stanowczy, padają także zarzuty pod adresem Trzaskowskiego.

"Panie prezydencie TRZASKOWSKI, PROSZĘ PRZYWRÓCIĆ kursowanie komunikacji miejskiej właściwe dla DNI POWSZEDNICH !!! Naraża Pan moją Rodzinę i in.mieszkańców na zakażenie zarazą ! Czy pan SAM też się w tych zatłoczonych pojazdach przemieszcza ? ŻĄDAM !" - napisała na Twitterze Pawłowicz [pisownia oryginalna].

twitter.com/KrystPawlowicz

Zgadzacie się z byłą posłanką?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny hejt na Roberta Lewandowskiego. Znany dziennikarz staje w obronie piłkarza
  2. W sklepie możesz mieć problem przy kasie. Mają prawo odmówić ci sprzedaży
  3. Wielkanoc bez tradycyjnego produktu przez wirusa? Ceny pójdą w górę, niespodziewane komplikacje
  4. Ale wstyd, seryjny złodziej papieru toaletowego w rękach policji. Ręce opadają na wieść, co wyprawiał
  5. Dramatyczna relacja lekarza z Włoch. Brakuje sprzętu, medycy muszą wybierać, kogo ratować
  6. Największy skok zakażeń w Rosji. Smutna granica bardzo blisko
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News