Krystyna Pawłowicz. Twitter/Krystyna PawłowiczŹródło: Twitter/Krystyna Pawłowicz
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 22 Lipca 2020

Cała prawda o młodości Pawłowicz ujawniona. Wiadomo co robiła 40 lat temu, trudno uwierzyć że jest tą samą osobą

Krystyna Pawłowicz należy do grona wzbudzających największe kontrowersje osób, powiązanych z polską sceną polityczną. Choć sędzia Trybunału Konstytucyjnego postanowiła zakończyć swoją karierę, związaną z sejmowymi ławami, nadal komentuje bieżące wydarzenia. Robi to jak zawsze, zgryźliwie a nawet nienawistnie. Trudno uwierzyć, kim jeszcze 40 czy 50 lat temu była osoba o współcześnie tak surowym wizerunku.

Kariera Krystyny Pawłowicz w Trybunale Konstytucyjnym nigdy nie miałaby miejsca, gdyby nie wykształcenie, które zdobyć postanowiła była posłanka. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jeszcze przed pójściem na studia specjalizowała się w czymś zupełnie innym. Choć dziś trudno w to uwierzyć, sędzia realizowała się w sporcie. Pawłowicz zajmowała się lekkoatletyką, biegała, rzucała dyskiem i oszczepem. W ostatniej z wymienionych dziedzin udało jej się nawet zdobyć mistrzostwo Mazowsza młodzików.

Watykan wytoczył proces księdzu z Polski, ponieważ polska prokuratura umorzyła sprawę. Sytuacja, jakiej nie byłoWatykan wytoczył proces księdzu z Polski, ponieważ polska prokuratura umorzyła sprawę. Sytuacja, jakiej nie byłoCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz w młodości

Bardzo niewiele wiemy o siostrze Krystyny Pawłowicz, Elżbiecie. Panie stoją po dwóch stronach politycznej barykady, co byłą posłankę pchnęło do sugerowania, jakoby była jedynaczką. O Elżbiecie głośno zrobiło się w 2016 roku. Właśnie wtedy siostra Krystyny podejść miała do Jarosława Kurskiego, podczas marszu KOD. - Nazywam się Pawłowicz, powiedziała.- Jestem siostrą Krystyny. Pan mnie rozumie p.Jarku. I zaraz zniknęła w tłumie. Droga Pani, rozumiem, pozdrawiam i proszę o kontakt. Tak czy owak do następnego spotkania na marszu - napisał na Twitterze zastępca redaktora naczelnego Gazety Wyborczej.

Do sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegółDo sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegółCzytaj dalej

Nie możemy mieć pewności, kiedy między siostrami doszło do spięcia. Nie wiemy, jak wyglądało ich dzieciństwo. Rąbka tajemnicy swojej młodości Pawłowicz uchyliła sama, za pośrednictwem Twittera. Swego czasu sieć okrążało zdjęcie młodej dziewczyny, relaksującej się podczas festiwalu muzycznego. Jej twarz rzeczywiście przypominała byłą posłankę. Fotografia trafiła do byłej posłanki, która postanowiła sprostować sprawę.  - To nie jestem ja.Nigdy na takich spędach nie bywałam,a gł. na stadionach sport.Nigdy nie paliłam papierosów,okulary noszę dopiero od kilkunastu lat.Ten wyzywający styl też nie mój.Włosy też mi się nie falowały.A J.Hendrixa i Janis Joplin słuchałam.I rysowałam.I zbierałam znaczki" - napisała Pawłowicz na Twitterze w odpowiedzi na zdjęcie [oryginalna pisownia].

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ujawniono nowe, przerażające fakty nt. mamy małej Madzi. Włos się jeży
2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
3. Aresztowany mąż Magdaleny Ogórek. Na oświadczenie dziennikarki nie trzeba było długo czekać

Omawiane zdjęcie zostało prawdopodobnie uchwycone podczas Summer Jam at Watkins Glen w 1973 roku. Na fotografii widoczna jest matka jednego z internautów, który wrzucił zdjęcie do sieci, aby pokazać, jak w tamtych czasach wyglądała. Wyznanie Pawłowicz o słuchaniu Hendrixa i Joplin zaskakuje. Bardziej jednak fakt, że postanowiła pokazać internautom, jak wyglądała naprawdę. - Spełniam ostatnie prośby na Gwiazdkę. I koniec. Góra po lewej - III r. studiów, 23 lata. Góra po prawej - rok po studiach, 25 lat, przed Rektoratem UW. Dół po lewej - 3 lata po studiach, 28 lat. Dół po prawej - 1986 r., 34 lata, wręczenie dyplomu doktorskiego na UW - napisała wówczas na Twitterze.

Krystyna Pawłowicz w młodości

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje polski aktor. Rodzina zmarłego poprosiła wszystkich o jedną nietypową rzecz, chodzi o jego pogrzeb
  2. Koronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepu
  3. Tęczowa flaga na pomniku Chrystusa w Warszawie. Profanacja czy manifest
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy
  7. W jednej chwili wszystko znikło. Nic nie dało się zrobić. Mieszkańcy zachodniej Polski są zdruzgotani