Krystyna Pawłowicz. Jakub Kaminski/East NewsŹródło: Jakub Kaminski/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 20 Września 2020

Krystyna Pawłowicz przekroczyła granicę. Padły słowa o urodzie

Krystyna Pawłowicz, choć obiecywała już zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych, nic nie wskazuje na to, abyśmy zapomnieli o jej ciętym języku. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego ostatnio przekroczyła kolejną granicę.

Krystyna Pawłowicz, zdawało się, jakiś czas temu postanowiła przejść na polityczną emeryturę. Po latach opuściła ławy sejmowe, by objąć funkcję sędzi Trybunału Konstytucyjnego. Podczas gdy wykształcenie profesor czyni ją osobą kompetentną na to stanowisko, wiele osób miało obiekcje co do sposobu jej wypowiedzi. Przypomnieć wystarczy, że Pawłowicz flagę Unii Europejskiej nazwała "szmatą" oraz wielokrotnie wygłaszała słowa, odbierane jako homofobiczne.

Magda Gessler straciła dziecko. Gwiazda Magda Gessler straciła dziecko. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" o swojej niewyobrażalnej tragedii milczała przez lataCzytaj dalej

Teraz sędzia posunęła się o krok dalej. Spierając się z Magdaleną Środą, postanowiła odnieść się do jej... urody.

Krystyna Pawłowicz atakuje Magdalenę Środę

Nie jest tajemnicą, że Magdalena Środa i Krystyna Pawłowicz stoją na dwóch, przeciwległych biegunach światopoglądowego spektrum. Zaskakuje jednak, że sędzia Trybunału Konstytucyjnego postanowiła zaatakować swoją oponentkę używając takiego, a nie innego argumentu.

Powiesz jedną rzecz a telemarketer od razu się rozłączy. Sposób, który działa praktycznie zawszePowiesz jedną rzecz a telemarketer od razu się rozłączy. Sposób, który działa praktycznie zawszeCzytaj dalej

- Pani Magdalena Środa pasjami obraża co ładniejsze polskie kobiety... - napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz, załączając do wpisu zdjęcie Magdaleny Środy.

Trudno ocenić, jaki cel miał wpis Pawłowicz. Najprawdopodobniej miał stanowić odpowiedź na niedawny komentarz Środy pod adresem Kingi Dudy. Profesor odniosła się w krytyczny, oceniany jako seksistowski sposób do nowej funkcji córki prezydenta.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
2. Niebywałe, Joanna natrafiła na czasznicę olbrzymią i ją zerwała. Czy można ją jeść?
3. Wyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulców

- Kinga Duda odziedziczyła po mamie gen pasywizmu, po tatusiu gen hucpy. To niepojęte, żeby młoda osoba uwikłana w rodzinny kontekst a zarazem absolwentka rozmaitych studiów, gdzie zapewne uczyli ją o różnicy między tym co prywatne i publiczne, dała się wciągnąć w polityczną grę tatusia wyreżyserowaną przez Prezesa, by pokazać narodowi, że nepotyzm jest naszym narodowym dobrem - napisała na Facebooku Środa.

Widzowie zupełnie nie zwrócili uwagi. Prowadząca Widzowie zupełnie nie zwrócili uwagi. Prowadząca "Dzień dobry TVN" straciła swój programCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 4300 zł dodatku do emerytury. Już tysiące Polaków skorzystało z prezentu, ciebie też może czekać
  2. Koronawirus wstrzymał drążenie metra. Niepokojące informacje z budowy, będą opóźnienia?
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News