Krystyna Pawłowicz. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Lipca 2020

Krystyna Pawłowicz zwróciła się do wszystkich z pilnym apelem. Potrzebna jest natychmiastowa pomoc

Krystyna Pawłowicz postanowiła zwrócić się do swoich sympatyków z ważnym apelem. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego poruszyła swoich czytelników prośbą o pomoc dla potrzebującego mężczyzny. Mieszkaniec Łodzi liczy na wasze wsparcie.

Przypomnijmy, że Krystyna Pawłowicz wspólnie ze Stanisławem Piotrowiczem pełnią funkcję sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Przeciwnicy Prawa i Sprawiedliwości spekulują, że działanie to miało na celu odsunięcie na drugi plan najbardziej kontrowersyjnych polityków obozu rządzącego. Była posłanka nieustannie jednak pozostaje aktywna na Twitterze. Jej komentarze na temat bieżących wydarzeń społeczno-politycznych niejednokrotnie dzieliły opinię publiczną. Tym razem działaczka postanowiła wykorzystać swoją popularność do szczytnego celu.

Syn Jacka Kurskiego przerwał milczenie. Podjął zadziwiające decyzje, chce pozwać członka rodziny i zmienić nazwiskoSyn Jacka Kurskiego przerwał milczenie. Podjął zadziwiające decyzje, chce pozwać członka rodziny i zmienić nazwiskoCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz prosi o pomoc dla potrzebującego mężczyzny z Łodzi

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego wywołuje w naszym społeczeństwie skrajne emocje. Zarzuca się jej brak kultury oraz wulgarne wypowiedzi pod adresem polityków Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Pawłowicz zaczyna jednak odchodzić od wygłaszania swoich stanowisk na tematy polityczne.

Opłaty wyższe o 1000 proc. W jednym polskim mieście już pojawił się postulatOpłaty wyższe o 1000 proc. W jednym polskim mieście już pojawił się postulatCzytaj dalej

Ostatnio zaangażowała się w pomoc na rzecz potrzebującego mieszkańca Łodzi. Odpowiedziała na apel jednego z użytkowników Twittera i sama postanowiła wesprzeć Łodzianina.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Najnowsze informacje ws. rekonstrukcji rządu, znane nazwiska mogą się pakować. Jarosław Kaczyński nie pozostawił wątpliwości
2. Przy bankomacie możesz się naprawdę mocno zdziwić. Spora zmiana w wypłatach już weszła w życie

Krystyna Pawłowicz umieściła ważny wpis na swoim Twitterze. "Bardzo proszę osoby z Łodzi o pomoc temu Panu. Proszę" - czytamy we wpisie byłej posłanki Prawa i Sprawiedliwości. W jej poście widzimy fotografię potrzebującego Polaka, jednak nie mamy dokładnych danych na temat miejsca jego pobytu lub sposoby przekazania wsparcia.

Krystyna Pawłowicz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważna decyzja MON. Trasa S8 zmieni nazwę, będzie bardzo historyczna
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni
  4. Wybuch i pożar w Castoramie, klienci są ewakuowani. Ucierpiały zaparkowane pod sklepem samochody
  5. Kto może zastąpić Łukasza Szumowskiego? Potencjalni kandydaci
  6. Tragedia na Pomorzu. Pociągi zablokowane. Widok był druzgocący. Na miejscu są służby

Źródło: [Twitter/Krystyna Pawłowicz]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News