Krystyna Pawłowicz zaskoczyła wpisem. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Czerwca 2020

Krystyna Pawłowicz znowu bije rekordy żenady? Przesadziła z kolejnymi słowami, internauci przecierają oczy ze zdumienia

Krystyna Pawłowicz nie od dziś zaskakuje opinię publiczną swoim kontrowersyjnymi wpisami. Odkąd była posłanka otrzymała posadę sędzi Trybunału Konstytucyjnego, swoje poglądy zaczęła wygłaszać między innymi na Twitterze. Przez opublikowanego tweeta działaczka musiała się długo tłumaczyć.

Przypomnijmy, że Krystyna Pawłowicz wspólnie ze Stanisławem Piotrowiczem trafili do Trybunału Konstytucyjnego. Zdaniem zwolenników opozycji decyzja ta miała na celu odsunięcie na drugi plan najbardziej skandalizujących posłów Zjednoczonej Prawicy. Była posłanka mimo wszystko wciąż szokuje Polki i Polaków stanowiskami, które publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych. Internauci od razu wytknęli sędzi kolejny, niecodzienny wpis jej autorstwa.

Rafał Trzaskowski nie wytrzymał pytania TVP. Parsknął śmiechem, jest nagranieRafał Trzaskowski nie wytrzymał pytania TVP. Parsknął śmiechem, jest nagranieCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz zaskoczyła nawet swoich sympatyków

"Teraz nie pytaj, co Polska, twoja ojczyzna zrobiła dla ciebie, ale dziś, najpierw zadaj sam sobie pytanie, co ty, ty, ty zrobiłeś dla Polski... Dziś... No, co zrobiłeś?" - napisała Krystyna Pawłowicz na swoim koncie na Twitterze. Ta nietypowa deklaracja zdziwiła nie tylko jej przeciwników. Część internautów posądziła sędzie o polityczne deklaracje. Chwilę później opublikowała ważne sprostowanie w sprawie kontrowersyjnego wpisu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Uwaga, można zapłacić astronomiczne kary. Mieszkańcy Śląska już tego doświadczyli, dotyczy każdego
2. Nie kupisz gofrów nad morzem za bon turystyczny, przewidują też kary. Wyciekły szczegóły 500+ na wakacje

Krystyna Pawłowicz deklaruje, że jej tweet nie nawiązywał do wydarzeń politycznych. "Uwaga! Przecież wyraźnie z tweeta powyżej wynika, że to nie jest wpis polityczny! To nie jest wpis polityczny! Polityką się nie zajmuje" - przekazała była posłanka. Dodała, że chodziło jej o obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce. "Pytam, czy skoro Polska otoczyła nas opieką, to dziś, teraz w czasie szerzącej się znowu zarazy - my Polacy trzymamy rygor sanitarny dla dobra RP" - przekonywała internautów.

Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Personel sklepu miał już dosyć, posypały się mandaty. Wezwali policję, bo klienci nie nosili maseczek
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Co dalej partią Piotra Ikonowicza? "Rzeczpospolita": Zostanie zdelegalizowana
  4. Mateusz Morawiecki i coś, o czym nigdy nie mówił, wszystko wyszło na jaw. "Bili go, szantażowali, kazali kopać własny grób"
  5. TVP Info znów bezczelnie manipuluje i szczuje na LGBT+ bez żadnych oporów. Przesadzili, nie mają żadnych zasad
  6. Nowelizacja prawa drogowego. Spełnienie dwóch warunków pozwoli uniknąć Ci wysokiej kary

Źródło: [Twitter/Krystyna Pawłowicz]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News