Krystyna Pawłowicz szokuje. zdjęcie ilustracyjne: Jakub Kamiński/East NewsŹródło: zdjęcie ilustracyjne: Jakub Kamiński/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 15 Maja 2020

Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Komentarz ws. Sądu Najwyższego, o co chodzi?

Krystyna Pawłowicz wspólnie ze Stanisławem Piotrowiczem pełni funkcję sędzi Trybunału Konstytucyjnego. Była posłanka znana jest ze swoich kontrowersyjnych poglądów. Nie boi się mówić o nich głośno. Tym razem polityczka zdecydowała się skomentować zamieszanie wokół Sądu Najwyższego.

Polityczka Prawa i Sprawiedliwości przerwała milczenie. Postanowiła w kontrowersyjny sposób skomentować sytuację, jaka ma miejsce w Sądzie Najwyższym. Przypomnijmy, że dziś z funkcji prezesa SN zrezygnował Kamil Zaradkiewicz. Gazeta Wyborcza ujawniła niepokojące doniesienia w sprawie jego problemów z używkami. Słowa przedstawicielki Trybunału Konstytucyjnego dają do myślenia. Jej krótki, ale niezwykle treściwy wpis wywołał falę reakcji.

Jurek Owsiak i WOŚP zostali oszukani. Chodzi o zakup sprzętu medycznegoJurek Owsiak i WOŚP zostali oszukani. Chodzi o zakup sprzętu medycznegoCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz szokuje swoją opinią ws. Sądu Najwyższego

Skandalizująca sędzina sprawnie posługuje się mediami społecznościowymi. Służą jej do kontaktu ze swoimi sympatykami. Odkąd odeszła z parlamentu Twitter oraz Facebook to jedyne źródło jej kontaktu ze społeczeństwem Niezwykle rzadko udziela się w telewizji, radiu czy prasie. Postanowiła opublikować Tweeta, w którym porównała Sąd Najwyższy do biblijnego Sądu Ostatecznego. Krótki wpis otrzymał kilkaset polubień.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jarosław Kaczyński ostro o opozycji. O co poszło tym razem?
2. Premier obiecał Polakom wzrost jedno z zasiłków. Dostaniesz niemal o połowę więcej

Przypomnijmy, że polityczka pozostaje w stanie otwartego konfliktu z częścią środowiska sędziowskiego. Skłócona jest szczególnie z przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości, którzy pracują w Sądzie Najwyższym. Tak zwani "starzy sędziowie" to osoby, którzy swojej funkcji nie pełnią z nominacji Prawa i Sprawiedliwości.

Krystyna Pawłowicz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie komputer Commodore 64? Zobaczcie polską reklamę z 1990 roku, od której łza w oku się kręci
  2. 16-latek nie miał maseczki i był na dworze. Został zatrzymany przez policję, sprawa trafiła do sądu
  3. Uczniowie wracają do szkoły? Nagła decyzja i pilne oświadczenie
  4. Pamiętacie dyrektora z Biebrzy, który robił wielkie oczy na Morawieckiego? Właśnie został zwolniony
  5. Pielęgniarka nie miała wyboru i musiała skłamać w sprawie zakażenia. Powód wprowadza w osłupienie
  6. Niewiarygodne wieści z Chin. Chcą zrobić 11 mln testów jak najszybciej

Źródło: [Twitter/Krystyna Pawłowicz]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News