krystyna pawłowicz. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EASTNEWSŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EASTNEWS
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 13 Lutego 2020

Krystyna Pawłowicz miała złamane serce. Nieznane tajemnice jej przeszłości

Krystyna Pawłowicz w młodości przeżyła zawód miłosny, co prawdopodobnie odbiło się na jej dalszym życiu, relacjach z mężczyznami i tym, jaka teraz jest. Posłanka była bowiem w przeszłości bardzo zakochana, a jej wybranek ją odrzucił. Mało kto o tym wie, stąd liczne złośliwości i docinki ze strony szczególnie internautów, którzy nie mają dla niej litości. Na Facebooku trwały nawet swego czasu poszukiwania męża dla Krystyny Pawłowicz. Jednak ta wybrała życie w pojedynkę, gdyż w przeszłości przeżyła tragiczną historię miłosną, która jest dla niej niczym trauma.

Była posłanka całe swoje życie poświęciła polityce. Jej postać wywołuje sporo kontrowersji i emocji, głównie poprzez jej zachowanie oraz szokujące wypowiedzi i wpisy w mediach społecznościowych, ale także poprzez fakt, że nie ma męża i dzieci oraz jest zdaniem wielu dość zdziwaczała. Dlaczego tak się stało? Czy Pawłowicz z wyboru nie wyszła nigdy za mąż ani nie wydała na świat potomstwa?

Jarosław Kaczyński i kobiety jego życia. Możecie się zdziwićJarosław Kaczyński i kobiety jego życia. Możecie się zdziwićCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz przeżyła zawód miłosny. W przeszłości wybranek złamał jej serce, była w nim szalenie zakochana

Była posłanka jest kobietą wykształconą - ukończyła studia prawnicze na UW oraz ma tytuł profesora, co by o niej nie mówić mądrą, a w młodości była całkiem atrakcyjna, o czym świadczyć mogą liczne zdjęcia, które czasem nawet sama publikuje w sieci. Jednak niestety zabrakło jej szczęścia w miłości i wszystkie wcześniej wspomniane zalety i zdolności okazały się niewystarczające dla znalezienia męża i założenia rodziny. Jest bowiem niezamężna i bezdzietna. Mało kto wie, jaka jest główna przyczyna takiego stanu rzeczy. Posłanka PiS była w przeszłości bardzo zakochana i wiązała nadzieje z pewnym mężczyzną. Wybranek jednak odrzucił jej względy.

Prof. Jadwiga Staniszkis w jednym z wywiadów dla "Faktu" odniosła się do sytuacji posłanki i powiedziała że prof. Pawłowicz "zrobiła z siebie babę-dziwoląga". Tak mówi albo przynajmniej myśli sporo osób, niektórzy ostrzej i odważniej, inni mniej. Są to ludzie zarówno ze świata polityki i bliskiego otoczenia Pawłowicz, jak i zwykli obywatele, w tym internauci, którzy nie stronią od licznych żartów i docinek względem posłanki.

Życie prywatne byłej posłanki jest owiane tajemnicą. Jedyne, co wiadomo to, że jest kobietą samotną. Jednak dlaczego wybrała takie życie i oddała się w stu procentach działalności politycznej? Wszystko na to wskazuje, że to jest to po prostu przykry efekt wyżej już wspomnianego zawodu miłosnego, nieszczęśliwej miłości z czasów młodości.

"Była szaleńczo zakochana w opozycjoniście z Wybrzeża. Była wtedy atrakcyjną młodą kobietą, ale nosiła się prawie identycznie, jak dziś. W porywie uczucia szybko spakowała się w jedną walizkę i pojechała do ukochanego na północ Polski. Ten, niestety, nie odwzajemnił jej uczucia" - opowiadała w rozmowie z "Newsweekiem" koleżanka Krystyny Pawłowicz.

Od tego czasu Krystyna Pawłowicz zniechęciła się do mężczyzn i straciła wszelkie nadzieje i chęci na założenie rodziny i tym samym poświęciła się wyłącznie polityce, skupiając na tym całe swoje życie. Nie da się nie zauważyć różnych dziwnych i kontrowersyjnych zachowań czy wypowiedzi u posłanki. Jest na ogół uważana za osobę ostrą, żeby nie powiedzieć dość... wredną. Może to być też efekt żalu i gniewu, jaki trzyma w sobie do świata, i smutku z powodu nieudanego życia prywatnego. Nie powinniśmy zatem zbyt pochopnie oceniać ludzi, gdyż nie wiadomo, jaka historia za nimi stoi i co przeżyli, a to może wywierać duży wpływ na ich późniejsze życie i postępowanie.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów

2. Pilny apel polskiej policji do turystów. Ogromne oszustwo, wielu zostało już bez pieniędzy

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Aktorka legendarnego serialu na TVP ma nowotwór w ostatnim stadium. Wystosowała poruszający apel do swoich fanów

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News