Krystyna Pawłowicz apeluje o pomoc w walce z oszustem.. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EASTNEWSŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EASTNEWS
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 13 Lutego 2020

Krystyna Pawłowicz apeluje: "Proszę o pomoc". Co się stało?

Krystyna Pawłowicz apeluje o pomoc do internautów i postanawia walczyć z oszustem. Ktoś bowiem podszywa się pod nią w mediach społecznościowych. Na początku stycznia posłanka zaskoczyła wszystkich informacją, że w związku ze swoją nową funkcją sędziego Trybunału Konstytucyjnego usuwa swoje konta w mediach społecznościowych i zawiesza swoją aktywność w nich. Jednak długo nie wytrzymała i szybko wróciła. Spotkała się przy tym z nowym problemem - ktoś próbuje się pod nią podszywać na Twitterze. Pawłowicz jest zdruzgotana tą sytuacją i prosi o pomoc.

Wraz z początkiem nowego roku posłanka PiS i obecnie sędzia TK Krystyna Pawłowicz poinformowała, że zawiesza swoją aktywność w mediach społecznościowych.

Zawieszając swoją aktywność w mediach społecznościowych i usuwając się z nich w cień, a swoje konta dezaktywując, głównie miała na myśli Twittera, którego była bardzo aktywnym użytkownikiem. I wciąż jest, gdyż szybko na niego powróciła. Tym razem jednak zapewnia, że będzie nieco inaczej niż przedtem.

Krystyna Pawłowicz miała złamane serce. Nieznane tajemnice jej przeszłościKrystyna Pawłowicz miała złamane serce. Nieznane tajemnice jej przeszłościCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz powróciła na Twittera i apeluje o pomoc w walce z oszustem podszywającym się pod nią

"Aktywowałam swoje konto na TT. Również sędzia TK musi mieć dostęp do informacji" - ogłosiła Pawłowicz.Postawiła sobie jednak twarde postanowienie. "Na TT będę teraz jednak tylko w charakterze obserwatora" - zapewniła w jednym ze swoich ostatnich wpisów na Twitterze.

Teraz boryka się jednak z dość poważnym problemem, którym wyraźnie jest przejęta i prosi o pomoc innych internautów.

"UWAGA! Pod adresem @pawlowicz_k i moim zdjęciem BEZPRAWNIE udaje mnie jakiś OSZUST, wpisując też dane z mojej biografii na wstępie. Nie umiem się przed takimi oszustami bronić, Ale PROSZĘ tę osobę zgłaszać i nie dawać wiary jej „niby moim” wpisom"" - napisała posłanka.

"POPROSZĘ o POMOC w usunięciu podszywającego się pode mnie OSZUSTA wykorzystującego w ikonce moje zdjęcie i moją biografię,działającego pod adresem @pawlowicz_k. Zgłosiłam go,ale nie wiem,czy poprawnie" - zaapelowała.

twitter.com/krystpawlowicz

ZOBACZ TAKŻE:

1. Spiesz się ze spłacaniem długów. Od marca wejdzie prawo, które doprowadzi cię do ruiny

2. Skorzystała z pół na pół, grając o 75 tys. zł. Każdy turysta odpowiedziałby bez wahania

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Aktorka legendarnego serialu na TVP ma nowotwór w ostatnim stadium. Wystosowała poruszający apel do swoich fanów