Krystyna Pawłowicz w publicznej rozmowie z kontrowersyjnym blogerem Piotrem Wielguckim.. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 6 Czerwca 2020

Co się dzieje z Krystyną Pawłowicz? "Ja już jestem nad grobem", niepokojące słowa sędzi

Krystyna Pawłowicz i jej tajemnicze, nierzadko niezrozumiałe wpisy, publikowane na ukochanym przez byłą posłankę Prawa i Sprawiedliwości Twitterze zwykle budzą olbrzymie zainteresowanie. Nie inaczej było i tym razem. Wymiana zdań między sędzią Trybunału Konstytucyjnego a kontrowersyjnym blogerem Piotrem Wielguckim rodzi liczne pytania.

Krystyna Pawłowicz słynie ze swoich – ujmijmy rzecz możliwie delikatnie – nieco kontrowersyjnych wypowiedzi. Jedną z postaci najżarliwiej krytykowaną przez sędzię TK pozostaje bez wątpienia lider Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Niechęć do Jurka Owsiaka w pewnym sensie połączyła panią profesor ze wspomnianym powyżej Piotrem Wielguckim, którego komentarze dotyczące szefa WOŚP niejednokrotnie wzburzały opinię publiczną.

Jak zwraca uwagę "Super Express", Pawłowicz jakiś czas temu pisała: "Kolejny raz dziękuję Panu za wsparcie. Szkoda, że na zorganizowane, od lat trwające ataki chorej nienawiści ze strony J. Owsiaka i jego fanów ZUPEŁNIE nie reagują - nawet w wypadkach skrajnych - właściwe organy ani władne osoby. Ale damy radę. Głośno reaguje TYLKO Pan...".

Zakonnica wybierała najładniejsze i najgrzeczniejsze dzieci dla księży, aby mogli je wykorzystywać. Zatrważająca historia wydarzyła się 3 lata temu w ArgentynieZakonnica wybierała najładniejsze i najgrzeczniejsze dzieci dla księży, aby mogli je wykorzystywać. Zatrważająca historia wydarzyła się 3 lata temu w ArgentynieCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz i "Nie zginie stary świat,póki my żyjemy"

Tym razem była posłanka PiS pochwaliła się nową książką, która została jej przesłana przez Wielguckiego. "Przed chwilą posłaniec doręczył przesyłkę z książką »Pokój« od Pana", czytamy na Twitterze Krystyny Pawłowicz. "Dziękuję,a dedykację tu jednak publicznie zacytuję, bo adresowana jest też do wielu innych: »Nie zginie stary świat,póki my żyjemy!« Nasz wybór.., albo zastąpią nas Humani i Humanki".

"Ktoś musi stać na czele tej armii, a kto jak nie my", napisał w odpowiedzi Piotr Wielgucki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ks. Isakowicz-Zaleski przerywa milczenie. Poważne zarzuty pod adresem kardynała Stanisława Dziwisza
2. Przesyłkę do ciebie porzuci listonosz, ale problem będzie twój. A czasami grozi nawet sąd

Wymiana zdań między Krystyną Pawłowicz a Piotrem Wielguckim

Na tym jednak nie koniec. W kolejnym wpisie Pawłowicz dość niespodziewanie stwierdziła, że "stoi już nad grobem". Misję przekazała wobec tego blogerowi. "Pan i podobni niepokorni, to Wasz los", przekonywała sędzia Trybunału Konstytucyjnego.

Wymiana zdań między Krystyną Pawłowicz a Piotrem Wielguckim

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ostrzeżenia IMGW dla kilku województw. Nadciągają burze z gradem
  2. TVN przywróci kultowy serial, który oglądały miliony. Emisja już niedługo, będzie hit
  3. TVP pochwaliło się sukcesem, a po cichu dokonało zwolnienia. Po 30 latach pożegnano zasłużonego pracownika, zadziwiające kulisy sprawy
  4. Tylko jedno polskie miasto wprowadza specjalne obostrzenia. Zadziwiające informacje, co tam się wydarzyło?
  5. Antoni Macierewicz niespodziewanie zapowiada raport z działalności komisji smoleńskiej. Będzie się działo
  6. Kolejne odmrożenia w Polsce już na długi weekend. Jest decyzja, wspaniała wiadomość

Źródła: twitter / se.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News