Krystyna Pawłowicz rozpoczyna nową działalność?. (zd. il.) flickr.com/Piotr DrabikŹródło: (zd. il.) flickr.com/Piotr Drabik
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 1 Czerwca 2020

Krystyna Pawłowicz nagle zmienia branżę? Zaczęła uprawiać dziwny zawód. O co chodzi?

Krystyna Pawłowicz rozpoczyna nową działalność? Jak się okazuje, była posłanka PiS ma duży talent artystyczny, a jej obrazy zachwycają na tyle, że już znalazły kupców. Polityk narysowała ikonę światowej muzyki rockowej oraz wybitnego malarza. Czyżby szykowało się przebranżowienie?

Odkąd Krystyna Pawłowicz opuściła mury Sejmu i oddaliła się nieco od polityki, obejmując stanowisko sędzi Trybunału Konstytucyjnego, nieco złagodniała i znacznie rzadziej pojawia się w mediach. Jednak była posłanka PiS nie daje o sobie zapomnieć chociażby poprzez wpisy na Twitterze, które niekiedy potrafią być naprawdę mocne. Co jakiś czas potrafi także czymś zaskoczyć, jak na przykład swoimi zdjęciami z młodości, czy - jak ostatnio - talentem artystycznym.

Zadziwiające sceny na Jasnej Górze. Biskup się nie hamował, grzmiał z ambony na policjęZadziwiające sceny na Jasnej Górze. Biskup się nie hamował, grzmiał z ambony na policjęCzytaj dalej

Krystyna Pawłowicz rozpoczyna nową działalność?

Jak się okazuje, była posłanka PiS, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz może poszczycić się nietypowym talentem. Chodzi o talent artystyczny, którego, zdaniem zwolenników, trudno jej odmówić. Dwa rysunki byłej polityczki trafiły nawet na warszawską aukcję. Chętnych nie brakowało i szybko znaleźli się kupcy.

Dwa rysunki Krystyny Pawłowicz, ukazujące portret ikony światowej muzyki rockowej Jimmy'ego Hendrixa oraz znanego i wybitnego malarza Pabla Picassa, zostały sprzedane podczas aukcji domu aukcyjnego i antykwariatu "Lamus" w Warszawie. Jak donosi Super Express, organizator potwierdził tabloidowi, że za te dwa dzieła Pawłowicz kupcy zapłacili 600 i 700 zł.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Andrzej Duda u o. Rydzyka w Radiu Maryja i Telewizji Trwam. Padły skandaliczne słowa, których nikt się nie spodziewał
2. Gdzie znaleźć najtańsze truskawki? Ceny są o ponad połowę niższe, jednak jest jeden warunek

Zaskoczenia wśród internautów nie brakuje. "Pani jest jak Leonardo! Taka wszechstronnie uzdolniona! Super!", Bardzo ładne rysunki. Duży talent. Gratulacje", "Pani Profesor, jakie jeszcze ukrywa Pani zdolności? Gratuluję. Jestem mile zaskoczona" - komentują, cytowani przez "Super Express".

Jak zaznacza Krystyna Pawłowicz, to nie jedyne jej dzieła i w zanadrzu ma jeszcze kilka innych swoich prac, ale nie podjęła jeszcze decyzji, czy zdecyduje się wystawić je na aukcję.

twitter.com/KrystPawlowicz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalne oświadczenie Instytutu Łączności w sprawie nanochipów 5G w szczepionkach
  2. Zwłoki mężczyzny w toalecie Urzędu Skarbowego. Tragedia w Otwocku
  3. Krystyna Pawłowicz obraziła publicznie dziecko, nie ma żadnych granic. Wszystko udokumentowane
  4. Loty do Polski i z Polski będą wznowione. Popularna linia lotnicza właśnie wydała nagły komunikat
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Linie lotnicze idą na wojnę cenową. Także tanie. Bardzo popularny przewoźnik zapowiada obniżki cen o połowę

Źródło: Super Express / Wirtualna Polska

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News