Krowa uciekła z rzeźni. https://pixabay.com/pl/photos/krowa-dania-mleko-krowie-2710083/
Źródło: https://pixabay.com/pl/photos/krowa-dania-mleko-krowie-2710083/
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 14 Stycznia 2020

Krówka uciekła z rzeźni. Zaadoptowała ją rodzina innych zwierząt

Krowa Bonnie mieszkała na farmie hodującej bydło na rzeź. W chwili nieuwagi, pogalopowała w stronę pobliskiego lasu uciekając przed pewną śmiercią.

Bonnie to brązowo-biała krowa, obecnie mieszkająca w Azylu dla Zwierząt w stanie Nowy Jork. Mając zaledwie 4 miesiące, krówka uciekła ze swojego domu - farmy hodującej bydło przeznaczone na rzeź. Przypuszcza się, że Bonnie usłyszała odgłosy swojej rodziny, prowadzonej na śmierć i zdecydowała się na ucieczkę. Wykorzystała sytuację i szybciutko pognała w stronę pobliskiego lasu.

Krowy Bonnie poszukiwało całe sąsiedztwo, ale pomimo prób, nikomu nie udało się jej odnaleźć. Po kilku tygodniach ustawione przez myśliwych leśne kamery zarejestrowały zwierzątko w otoczeniu stada jeleni. Ku zaskoczeniu wszystkich, krówka-uciekinierka spędziła ze zwierzętami leśnymi mnóstwo czasu.

Myśliwi coraz bardziej agresywni. Zaatakowali dwie kobietyMyśliwi coraz bardziej agresywni. Zaatakowali dwie kobietyCzytaj dalej

Krowa Bonnie - Co się z nią dzieje?

Miłośniczka zwierząt, Becky Bartels, zauważyła Bonnie na jednej z kamer, jak porusza się wraz z nowym stadem po jej ziemi. Zaczęła oswajać zwierzę i choć krowa po swoich przejściach bała się ludzi, ostatecznie przekonała się do kobiety przynoszącej jej jedzenie.

Okoliczni właściciele gruntów grozili, że zastrzelą krowę gdy tylko wejdzie na ich teren. Bartels zdecydowała się temu przeciwdziałać. Skontaktowała się z Azylem dla Zwierząt - organizacją, dla której zdrowie i życie żywych istot jest ogromnie istotne. Wysłano ekipę ratunkową, która przewiozła Bonnie z lasu do nowego domu. Nie obeszło się bez problemów, ale ostatecznie udało się szczęśliwie przetransportować zwierzątko.

Wiadomo, że krówka Bonnie jest już bezpieczna, a osoby z Azylu dla Zwierząt odpowiednio się nią opiekują.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne. Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki

2. Ostatnie słowa pilota ukraińskiego samolotu ujawnione. Poruszające, tuż przed katastrofą

3. Lech Wałęsa zwrócił się do Jarosława Kaczyńskiego. Zaskakujące słowa

4. Myśliwi coraz bardziej agresywni. Zaatakowali dwie kobiety

5. Tylko u nas: Wiemy, który dziennikarz TVP mógł doprowadzić do hospitalizacji pracownicy Senatu

6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk