wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Kolejna gwiazda "Królowych życia" miała konflikt z prawem? Jako dowód pokazała zaświadczenie o niekaralności

20 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o kolejnych problemach z prawem bohaterek "Królowych życia". Największa gwiazda formatu TTV Dagmara Kaźmierska nie porusza tego tematu, lecz wiadomości potwierdzające jej prawomocny wyrok z

  • Sylwia Peretti została oskarżona przez portal Pudelek o posiadanie kryminalnej przeszłości

  • Gwiazda telewizji TTV usłyszała pod swoim adresem wyrok w sprawie fałszowania dokumentów

  • Na Instagramie aspirującej celebrytki pojawiło się zdjęcia zaświadczenia o niekaralności

Portal Pudelek opublikował we wrześniu artykuł dotyczący życia jednej z najnowszych bohaterek programu "Królowe życia". Chociaż od dawna wiele osób ponosi argument, że promowanie osób mających problemy z prawem w telewizji nie jest etyczne, to wywołana do tablicy Sylwia Peretti postanowiła odpowiedzieć na zarzuty portalu plotkarskiego.

Na profilu na Instagramie, śledzonym obecnie przez ponad 100 tys. osób, "królowa życia" postanowiła udowodnić, że pojawiające się w internecie wiadomości na jej temat nie są zgodne z prawdą. Chcąc zapewne, by jej słowa zostały potraktowane poważnie, pokazała państwowy dokument.

Kolejna z bohaterek programu "Królowe życia" miała problemy z prawem?

W połowie września plotkarski portal Pudelek podał, że Sylwia Peretti ciesząca się zaproszeniem do grona bohaterek "Królowych życia" to kolejna gwiazda TTV mogąca poszczycić się problemami z prawem. Szybko doczekano się odpowiedzi ze strony wschodzącej gwiazdy kontrowersyjnego formatu.

16 września na koncie na Instagramie Sylwii Peretti pojawiło się zdjęcie zaświadczenia o niekaralności mającego ukrócić plotkarskie domysły. Do czego dotarł Pudelek i jak się to ma do rzeczywistości?

Sama osoba będąca konkurencją Dagmary Kaźmierskiej znana jest z tego, że nie przypomina siebie sprzed lat. Czujni widzowie szybko zauważyli, że przed laty można było oglądać ją u boku Magdy Gessler, przeprowadzającej rewolucję w restauracji gdzie Sylwia Peretti była kelnerką. Oczywiście o ile korzystanie z medycyny estetycznej nie jest uzależnieniem, przykrywaniem problemów z samoakceptacją oraz tworzenia niezdrowego i niebezpiecznego wyglądu, to podejmowanie decyzji o ingerencji w naturalny wygląd nie powinno być przedmiotem krytyki.

Niemniej Pudelek przekazał wiadomości, że producenci "Królowych życia" zaangażowali do popularnego formatu osobę skazaną prawomocnym wyrokiem sądu. Kłopoty miały rozpocząć się wtedy, gdy były partner aspirującej celebrytki wręczył jej auto warte 240 tys. zł. Po krótkim okresie zdecydować się miała na jego sprzedaż, lecz nie skorzystała z oficjalnej ścieżki wyznaczonej przez prawo.

Wręczyła łapówkę i podrobiła dokumenty? Gwiazda "Królowych życia" odpowiedziała na zarzuty

Chcąc sprzedać auto wręczone przez francuskiego byłego partnera musiała zmienić dane widniejące w dowodzie zakupu pojazdu, przez co miała uniknąć uiszczenia opłaty związanej z podatkiem VAT. Przynajmniej tak twierdził portal Pudelek cytowany również przez NaTemat oraz magazyn Gala.

- Sylwia Peretti została pod koniec 2015 roku skazana za fałszerstwo przez Sąd Rejonowy w Wieliczce na karę grzywny w wymiarze 50 stawek dziennych po 25 złotych każda - miał mówić zapytany przez Pudelka o sprawę bohaterki "Królowych życia" rzecznik Sądu Okręgowego w Krakowie.

Na Instagramie, mimo iż wschodząca celebrytka przebywała ówcześnie na wakacjach w Monako, szybko pojawiło się zdjęcia oświadczenia o niekaralności z 2019 roku. Sylwia Peretti wskazuje, że jej kartoteka jest czysta i wskazuje, że "czasem trafiamy na nierzetelnych informatorów".

Winna czy nie?

Portal NaTemat potwierdza, że Sylwia Peretti była skazana w 2015 roku wyrokiem prawomocnym. Portal Pudelek natomiast informował jeszcze, że dopiero w lipcu 2020 roku sprawa zaczęła się wyjaśniać, ze względu na wydanie nieprawomocnego wyroku uniewinniającego przez Sąd Okręgowy w Krakowie. "Gala" podaje, iż sędzia miał nie uwierzyć w zeznania świadków powołanych przez francuskiego ukochanego gwiazdy "Królowych życia".

Ważne jest zaznaczenie, że istnieje możliwość wykreślania swojego nazwiska z Krajowego Rejestru Karnego po upływie roku. Warunkiem jest uiszczenie wskazanej sumy.

Źródło: NaTemat / Gala / Instagram / Infor

Podobne artykuły

Zofia Klepacka i Katarzyna Zillmann

Gwiazdy

Zofia Klepacka udostępniła zdjęcie z Katarzyną Zillmann. "Sport ponad wszystko"

Czytaj więcej >
Nie żyje Jan Pęczek

Gwiazdy

Nie żyje Jan Pęczek. Aktor miał 71 lat

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Awantura z udziałem Magdy Gessler. Restauratorka dała się sprowokować

Czytaj więcej >
Alan z "Warsaw Shore" w ramach zabawy udawał, że chce wsadzić psa na grilla

Gwiazdy

Alan z "Warsaw Shore" pokazał, jak dla "żartów" wsadza psa na grilla. Zwierzę było przerażone, ale jego właściciel bawił się wybornie

Czytaj więcej >
W czasie koncertu w ramach "Wakacyjnej Trasy Dwójki" Izabela Trojanowska upadła na scenie

Gwiazdy

W czasie "Wakacyjnej Trasy Dwójki" Izabela Trojanowska przewróciła się na scenie

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Władze TVP podały powód zwolnienia wydawcy "Pytania na śniadanie"

Czytaj więcej >