Królowe życia. YouTube/TVN/ScreenŹródło: YouTube/TVN/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 13 Sierpnia 2020

Uwielbiany bohater programu Królowe życia padł ofiarą oszustów? Ktoś włamał się na jego konto, o wszystkim wie policja

"Królowe życia" natrafiają nie tylko na wielbicieli. Gabriel Seweryn przekazał, że zmaga się z "prześladowcą". Złożył też w tej sprawie zawiadomienie do organów ścigania. Okazuje się, że jeden z jego psychofanów mógł włamać się na jego konta w mediach społecznościowych.

W ostatnich latach szczególną sympatię widzów zdobył program "Królowe życia". Produkcja TTV przedstawia w nim niezwykle barwne postacie, które w niestandardowy sposób kierują swoim życiem. Ich liczne przygody, wpadki oraz brak ogłady wywołują radość na twarzy każdego oglądającego. To właśnie komercyjne medium wypromowało znaną wszystkim Dagmarę Kaźmierską. Bohaterki i bohaterowie odcinków dynamicznie się zmieniają. Kaźmierska i Gabriel Seweryn jako jedyni uczestniczą w produkcji od samego początku.

Lidl ma najnowszą propozycję tuż przed wakacyjnym weekendem. Będzie rozdawał napoje procentowe za darmoLidl ma najnowszą propozycję tuż przed wakacyjnym weekendem. Będzie rozdawał napoje procentowe za darmoCzytaj dalej

"Królowe życia". Gabriel Seweryn zgłosił swojego stalkera na policję

Wokół Gabriela Seweryna narosło wiele kontrowersji. Wyjaśnijmy, że jest on osobą homoseksualną. Przed kamerą występuje wspólnie ze swoim chłopakiem Rafałem. Szczęśliwa para, zdaniem złośliwców, jest wyreżyserowana przez TTV. Burzliwy związek zakochanych do dziś skutkuje wieloma kryzysami i rozłąkami. Gwiazdy programu "Królowe życia" zmagają się też, że stalkerem. "Pudelek" przypomina, że jeszcze nie dawno nachodził on Seweryna w jego własnym mieszkaniu. 

Zamknij i zasłoń okna, nie wychodź z domu nieprzygotowany. Sytuacja da w kość tysiącom Polek i PolakówZamknij i zasłoń okna, nie wychodź z domu nieprzygotowany. Sytuacja da w kość tysiącom Polek i PolakówCzytaj dalej

Na początku sierpnia na profilu uczestnika programu "Królowe życia" pojawił się niepokojący wpis. Seweryn miał napisać, że nie jest już w związku z Rafałem. Ujawnił fanom, że od 17 miesięcy spotyka się ze swoim psychofanem. Sympatycy znanej pary nie dowierzali, gdy czytali niecodzienny komunikat. Chwilę później okazało się, że publikacja powstała w wyniku włamania na konto Gabriela Seweryna z produkcji "Królowych życia". Mężczyzna zapewnił, że sprawa została już zgłoszona na policję. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dym widać z oddali, na miejscu trwa wielka akcja służb. Napływają kolejne wiadomości o poszkodowanych w tragedii za granicą 2. Poszli na spacer z psem i pożałowali. Mandaty były już przygotowane, łatwo się naciąć

"Królowe życia" nie zrezygnowały ze swojego związku. Gabriel Seweryn oraz Rafał Grabias zapewniają, że wciąż są razem w szczęśliwym związku. Całe zamieszanie również wzbudziło wątpliwości. Wokół pary promowanej przez TTV narasta wiele teorii spiskowych. Padły już spekulacje na temat wykreowania sytuacji na potrzeby wyświetleń. Należy jednak podkreślić, że nie pojawił się żaden konkret, który potwierdziłby przedstawiane tezy.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z "Królowych życia" z kanału TVN na YouTube 8 czerwca 2018 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyszła na jaw porażająca prawda o komunikacji miejskiej. Okropne, odechciewa się wsiadać
  2. Fake news: popularne zdjęcie nie pochodzi z manifestacji w Polsce, tylko na Białorusi
  3. Za tę zbrodnię Tomasz Komenda przesiedział w więzieniu 18 lat. Ireneusz M. może wyjść z aresztu po 2 latach?
  4. Sekretny przepis na babcine pierogi. Doskonałe ciasto i przepyszne nadzienie. Danie stanie się hitem każdej kuchni
  5. Wiadomości TVP w poważnych tarapatach? Media dotarły do zadziwiających informacji, chodzi o "ukryte przekazy"
  6. Polscy studenci zaginęli za granicą. Rodzina prosi o pomoc

Źródło: [Pudelek]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!