"Królowe życia". Instagram.com/queen_of_life_77/Źródło: Instagram.com/queen_of_life_77/
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 12 Września 2020

Niewyobrażalna tragedia w programie "Królowe życia". Główna bohaterka przechodzi dramatyczne chwile, straciła najważniejszą osobę w życiu

"Królowe życia" to program TTV chętnie oglądany przez Polki i Polaków. Jednymi z głównych postaci jest Dagmara Kaźmierska i jej przyjaciółka Edzia. Jakiś czas temu przyjaciółka królowej życia wzięła ślub i była w ciąży. Niestety doszło do tragedii.

Edzia z "Królowych życia" nie mogła się doczekać kolejnego dziecka i z ogromną radością oświadczyła Dagmarze, że jest w ciąży. Obydwie były bardzo wzruszone. Niestety okazało się, że nie ma najlepszych wieści.

Niesmaczne żarty dziennikarki Polsat News i Jaruzelskiej. Trudno uwierzyć, że takie słowa naprawdę padłyNiesmaczne żarty dziennikarki Polsat News i Jaruzelskiej. Trudno uwierzyć, że takie słowa naprawdę padłyCzytaj dalej

"Królowe życia": Prawdziwy dramat Edzi

Edzia niestety poroniła. W ostatnim odcinku będziemy mogliśmy być świadkami naprawdę dramatycznych momentów. Dagmara Kaźmierska pocieszała swoją załamaną przyjaciółkę. To cios zarówno dla widzów, jak i fanów programu.

- Przeżyła swoje, przeżyła. A kto by nie przeżył? Człowiek musiałby mieć serce z kamienia, żeby tak go to nie obeszło. Płakała Edzia, ona co się wypłakała, to się wypłakała. Zanim ja na pewno przyszłam, bo rzęsy miała już takie chu*owe, zauważyłam. No to wiadomo, no z czego? Z płaczu - mówiła Dagmara Kaźmierska w ostatnim odcinku.

Szło mu doskonale aż do pytania o 40 tys. zł. W Milionerach gracz oniemiał, mało kto by odpowiedziałSzło mu doskonale aż do pytania o 40 tys. zł. W Milionerach gracz oniemiał, mało kto by odpowiedziałCzytaj dalej

Edyta i Dagmara są nierozłączne. Z chęcią dzielą się swoim życiem z mediach społecznościowych, a na oficjalnym koncie na Instagramie królowej życia:@queen_of_life_77 możemy znaleźć mnóstwo zdjęć obu pań. Ochoczo się fotografują i utrzymują stały kontakt z fanami. Zdjęcie wyróżniające również pochodzi z tego profilu.

Choć wcześniej Edyta próbowała szukać szczęścia u boku Jacka z programu, to ostatecznie wyszła za mąż za innego mężczyznę. Jednak na jej ślubie pojawiła się zarówno Dagmara, jak i Jacek. Dzień przed uroczystością okazało się, że Edzia jest w ciąży, co niezwykle ucieszyło widzów, jak i samą przyjaciółkę. Miała powiększyć rodzinę z ukochaną osobą. Ma już 20-letniego Nicolasa i 12-letnią córkę, Kryspinę. Nowe życie miało być nowym rozdziałem i zwieńczeniem miłości z nowym mężem. Niestety po stracie dziecka bohaterka doznała szoku.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Niewybaczalne błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego. Przez nie ciasto nie rośnie
 

- Misiu został, misiu będzie tu, taki ładny kocyk. Dlatego nigdy nie wolno nic kupować przed dzieckiem. Dostałam szoku, wszystko wyrzuciłam, dużo rzeczy - mówiła załamana.

Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie tylko PKO BP, ale i ING. Bank wprowadza nową funkcje na twoim koncie
  2. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie