królowe życia. Instagram
Źródło: Instagram
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 5 Sierpnia 2020

Bohaterka słynnego programu TTV "Królowe życia" zatrzymana przez policję. Najnowsze doniesienia

"Królowe życia" są jednym z najpopularniejszych programów emitowanych na antenie telewizji TTV. Po wielu sukcesach przyszedł jednak moment, gdy na wizerunku programu pojawiła się spora rysa. Jedna z bohaterek została właśnie zatrzymana przez policję i może odpowiedzieć za łapówkarstwo.

Joanna P. dołączyła do programu "Królowe życia" w tym roku. Jako bohaterka znanego show była bardzo lubiana przez widzów telewizji TTV. Wiele osób kojarzyło ją z bardzo częstym wspominaniem zmarłego ojca, po którym Joanna odziedziczyła swoją fortunę. W programie często pojawiała się również jej córeczka Maja - Kocham wszystko, co piękne, drogie i niedostępne dla każdego - mówiła o sobie Joanna.

Spalone lokum nie jest jedynym dramatem w Spalone lokum nie jest jedynym dramatem w "Nasz nowy dom". Uczestniczka przeżyła coś znacznie gorszego, polały się łzyCzytaj dalej

"Królowe życia" - Joanna P. zatrzymana

Jak udało się ustalić "Super Expressowi", Joanna P. została niedawno zatrzymana przez policję pod zarzutem wręczenia korzyści majątkowej w wysokości 1 000 000 zł. Łapówka miała trafić do prokuratora prowadzącego sprawę dotyczącą zabójstwa 75-letniej mieszkanki Pragi Północ, która zmarła w wyniku oblania kwasem. Sprawca mordestwa miał zostać przywieziony na miejsce przez Adama J. partnera Joanny P. - "Emerytka trafiła do szpitala, gdzie zmarła w wyniku powikłań po poparzeniach twarzy. Okazało się jednak, że doszło do pomyłki, a ofiarą miała być inna z sąsiadek. Cała trójka wpadła w ręce policji po 5 latach. Adam J. wyszedł z aresztu po wpłaceniu 100 tys. zł. poręczenia majątkowego" - informuje "Super Express".

Obrazy WTV"Kuchenne rewolucje" i restauracje, które pozwały Magdę Gessler. O co poszło i jak się skończyło?Czytaj dalej

Informację o zatrzymaniu potwierdziła Prokuratura Krajowa - W śledztwie prowadzonym przez Wydział Spraw Wewnętrznych Prokuratury Krajowej Adamowi J. oraz jego konkubinie przedstawiono zarzuty udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi publicznemu. Na wniosek Prokuratury postanowieniem Sądu podejrzani zostali tymczasowo aresztowani - czytamy w oświadczeniu jakie proukuratorzy wysłali do redakcji portalu Plejada.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Już pewne. Wiadomo, kiedy dzieci wracają do szkół, Ministerstwo Edukacji potwierdza 2. Chodzili za wicemarszałkiem Senatu i śledzili go. Żeby ich nie zdemaskował, jedli lody 3. Kontrole pukają do drzwi w całej Polsce, mogą także do ciebie. Kara właśnie urosła do 735 zł

Zgodnie z polskim kodeksem karnym. "Kto osobie pełniącej funkcję publiczną, w związku z pełnieniem tej funkcji, udziela albo obiecuje udzielić korzyści majątkowej znacznej wartości, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.". Wszystko wskazuje więc, że Joanna P, może najbliższe lata spędzić za kratami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważne słowa ministra edukacji. Zapadła decyzja w sprawie powrotu uczniów do szkół
  2. Zmiany w “500 plus”? Kaczyński: fake news lub nieporozumienie
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie. Rząd czeka prawdziwa rewolucja, wiemy, co z Mateuszem Morawieckim
  5. Otrzymałeś tajemniczą przesyłkę z Chin? Policja alarmuje, trzeba szybko się z nimi skontaktować
  6. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o koniec pandemii

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!