Królowa Elżbieta będzie się teraz mścić na książęcej parzy za ich decyzję? Harry podjął próbę kontaktu z babcią. Nieudaną.. youtube.com/BBCŹródło: youtube.com/BBC
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 10 Stycznia 2020

Królowa Elżbieta mści się na Meghan i Harrym? Zdumiewające doniesienia

Królowa Elżbieta będzie się teraz mścić na książęcej parze za ich decyzję? Wczoraj media obiegły sensacyjne doniesienia w sprawie decyzji Meghan Markle i księcia Harrego. Wydali specjalne oświadczenie, w którym poinformowali, że chcą odejść z rodziny królewskiej, odłączyć się i zacząć żyć niezależnie. Wywołali tym ogromne zamieszanie i szok w Pałacu Buckingham i wśród opinii publicznej. Dodatkowo, decyzję tę mieli podjąć samodzielnie, bez konsultacji tego z rodziną, która to o wszystkim miała dowiedzieć się dopiero z mediów. Podobno rozwścieczyło to Królową Elżbietę, która ma teraz do pary wielki żal. Najnowsze doniesienia mówią, że Harry podjął próbę kontaktu z babcią. Niestety nieudaną.

Książęca para poinformowała o swojej decyzji "wypisania się" z rodziny królewskiej za pośrednictwem mediów społecznościowych, zamieszczając specjalne oświadczenie w tej sprawie. Podobno ojciec Harrego - książę Karol, dowiedział się o decyzji syna 10 minut przed tym, jak zostało opublikowane oświadczenie.

Z czego teraz będą żyć? Meghan Markle i książę Harry odchodzą z rodziny królewskiejZ czego teraz będą żyć? Meghan Markle i książę Harry odchodzą z rodziny królewskiejCzytaj dalej

Królowa Elżbieta ma żal do książęcej pary w związku z ich decyzją i będzie się na nich mścić?

Jak donoszą brytyjskie media, Harry chciał wcześniej także porozmawiać z Elżbietą II. Kiedy wszedł do budynku, miał jednak zostać zatrzymany przez jej dworzan. Czyżby jego babcia już wtedy o wszystkim wiedziała i nie miała ochoty z nim rozmawiać, przez gniew i żal?

Książe Harry miał rozmawiać już wcześniej z ojcem o swoich planach, jednak książe Karol kazał mu to jeszcze przemyśleć i wstrzymać się z decyzją, gdyż potrzeba czasu na omówienie wszystkiego. Królowa Elżbieta podobno chciała spotkać się z wnukiem, ale dopiero po przedyskutowaniu spraw z synem. Poprosiła Harrego, aby do tego czasu wstrzymał się z tą decyzją i publikacją oświadczenia. Jednak książęca para nie dostosowała się do tych próśb. I z pewnością nie ujdzie im to na sucho. Bowiem wywołali tym wielkie oburzenie i poruszenie wśród rodziny królewskiej, a najbardziej nie podoba się to Królowej Elżbiecie, która ma opinię dość srogiej, stanowczej i pamiętliwej kobiety.

- Harry i Meghan zostaną za to ukarani - mówią starsi dworzanie.

We wpisie na Twitterze, królewska korespondentka Rebecca English poinformowała, że królowa zwołała spotkanie i cała rodzina ma się naradzić i przemyśleć przyszłe role dla księcia i księżnej Sussex w ciągu kilku najbliższych dni.

Nie wiadomo, jaki teraz czeka ich los i jak bardzo ich decyzja wpłynie na relacje z rodziną, a przede wszystkim z Królową Elżbietą. Niewykluczone, że królowa będzie mieć do nich żal już do końca życia, a przy tym może nawet trochę się mścić.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zmiany w 500 plus również w 2020. Problematyczna sprawa z wnioskami może wielu wprowadzić w błąd

2. Autokar spadł w przepaść, 20 osób zginęło, 24 ranne. Tragiczne wiadomości zza granicy

3. Przed śmiercią kultowy aktor pobierał głodową emeryturę. W podobnej sytuacji znajduje się wiele gwiazd dawnych lat

4. Leszek Miller ujawnił kulisy startu Magdaleny Ogórek w wyborach. Mocne słowa

5. Polityk PiS kpi z Pawła Adamowicza. Miał zataić dochody

6. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI